šeštadienis, kovo 6 d.
Kalėdų seneliui – modernizuotos reaktyvinės rogės
tiesa.com

Šiemet Kalėdų senelis savo senas medines roges galės iškeisti į naujesnes – modernizuotas, su įdiegtomis naujausiomis technologijomis. Rogės, pavadintos „Super rogėmis“, turi GPS navigacijos sistemą, parkavimo jutiklius bei kamino filmavimo kamera.

Rogėse taip pat įtaisytas neperšaunamas priekinis stiklas, nuleidžiamas stogas bei varvančių nosių valytuvai skraidantiems elniams. Sukurti šį šedevrą kainavo 200 tūkst. svarų sterlingų. Dėl naujųjų rogių šiemet Kalėdų senelis galės pristatyti daugiau dovanų, mat jos bus greitesnės.

Rogės elniams pavargus galės būti varomos skirtingais degalais ir sunaudos itin mažai degalų. Taip pat „Super rogėse“ Kalėdų senelis galės perskaityti elektroninius vaikų vardų sąrašus. Jie bus išskirstyti į geruosius ir neklaužadas. Orą rogėse gaivins amalo formos oro gaiviklis, o senelio pilvuką bet kada sušildyti galės garuojančio karšto šokolado puodelis.

Rogės, sukurtos Vakarų Yorkshire\'o įmonės „Metals4U“, bus pristatytos visuomenei Kalėdų išvakarėse. Jomis pasivažinėti galės visi norintys. „Mes manome, kad senelis nusipelnė trupučio naujovių. Jo senosios rogės truputį pasenusios, tad norėjome padėti jam atkeliauti į 21-ąjį amžių“, - kalbėjo įmonės menedžeris Michaelas Wardas. Naująsias roges gali nusipirkti visi norintys, mat jų kūrėjai gamina jas pagal užsakymus.

2014 12 23 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt