antradienis, birželio 15 d.
Kaltinimus pažėręs A. Šedžius pravirkdė buvusią mylimąją
tiesa.com
LNK

Verslininko A. Šedžiaus ir dainininkės M. Šedžiuvienės santykių drama drebina žiniasklaidą – vasario 26-ąją teisme turėjo būti dar kartą atversta jų skyrybų byla. Tiesa, nei ieškovė, nei atsakovas teisme nepasirodė. Įskaudinti sutuoktiniai iki šiol nevengia viešai vienas kito kaltinti. Pastarieji A. Šedžiaus pasisakymai privertė Moniką ašaroti.

Andrius viešai kaltino buvusią žmoną, neva jos skleista informacija apie jo neištikimybę tebuvo melas. Vyras siekė atskleisti tikrąją tiesą ir teigė, kad labiausiai šioje istorijoje kenčia ne jis ar Monika, o jų sūnus. Pasak vyro, vos tik galėdamas, jis vežasi sūnų į vaikų kambarius bei leidžia jam bendrauti su kitais vaikais.

„Man nusibodo. Tą žmogų verta pamokyti nekurti pasakų ir leisti man ramiai gyventi. Patiriamas psichologinis smurtas privertė apsilankyti pas medikus, jaučiuosi visiškai išsekusi“, – socialiniame tinkle prisipažino M. Šedžiuvienė. Socialiniame tinkle drebančiu balsu prakalbusi moteris dalijosi mintimis apie nepavydėtiną situaciją. M. Šedžiuvienė tvirtai neigė bet kokias kalbas bei kaltinimus, susijusius su netinkamu jos ir Andriaus vaiko auklėjimu.

„Atsiprašau, bet tėtis net nežino, kokius būrelius lanko sūnus. Tiesa, į pramogų kambarį vaikučius galime nuvesti kiekvienas. Tačiau išsiversti su priteistais 200 eurų šiais laikais išties nelengva.“

2019 03 01 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt