sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Kanye Westas apnuogino Holivudo įžymybes
tiesa.com

Atrodo, kad kontraversiškojo muzikanto ir verslininko Kanye Westo bei jo žmonos Kim Kardashian šeimynoje – nei savaitės be skandalo, o kiekvienas naujas sulaukia daugiau atgarsių už senąjį.

Naujasis Kanye Westo vaizdo klipas „Famous“ nustebino net ir visko mačiusius, mat jame reperis lovoje pasirodo su 11 nuogų garsenybių. Įdomu tai, kad apie savo apsinuoginimą įžymūs žmonės sužinojo tik pamatę K. Westo klipą.

Vaizdo klipo premjera įvyko per renginį vienoje Los Andželo arenų, kur susirinko per 8 tūkst. žmonių. Vaizdo klipo „Famous“ idėja - atkurti amerikiečių tapytojo Vincento Desiderio paveikslą „Sleep“, kuriame pavaizduoti miegantys nuogi žmonės po orgijos.

Šalia reperio lovoje vos prisidengę guli tokios garsenybės kaip jo paties žmona Kim Kardashian, dainininkės Taylor Swift ir Rihanna, jos buvęs vaikinas Chrisas Brownas, buvęs JAV prezidentas George'as W. Bushas, amerikietiškojo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour, JAV prezidentu siekiantis tapti Donaldas Trumpas, dainininkas Ray J, labiausiai žinomas dėl sekso vaizdajuostės su Kim Kardashian, buvusi Kanye Westo mergina Amber Rose, tranesksualė Caitlyn Jenner ir daugybe seksualinių nusikaltimų kaltinama JAV televizijos žvaigždė Billas Cosby.

2016 06 27 08:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt