šeštadienis, gruodžio 4 d.
Karališkoje šeimoje dirbusi kaunietė: šeichai lietuvių niekada neveda
Alfa.lt
Asmeninis archyvas
Lilija Baltramiejūnaitė

34 metų Lilija Baltramiejūnaitė žurnalistus pasitinka pandemijos metu Kaune įkurtoje savo įmonėje. Moterys čia atvyksta išgirsti nesenti padėsiančių grožio paslapčių, įsigyti prabangių ir Lietuvoje iki šiol nematytų grožio priemonių, pasinaudoti sumaniais bei biologinį amžių akimirksniu galinčiais identifikuoti aparatais.

Lilija tik neseniai įleido šaknis tėvynėje. Anksčiau ji keletą metų dirbo Saudo Arabijos karališkosios šeimos kosmetologe ir tikina, kad šis darbas jai suteikė labai tvirtą gyvenimo pagrindą. Vos pusantrų metų, ir ji jau galėjo įsigyti savo namus bei dar šiek tiek, kad sukauptų pakankamai investicijų verslo pradžiai.

Ką reiškia dirbti karališkajai šeimai bei rūpintis princų ir princesių sveikata bei grožiu? Tai tik nuolatinės kelionės po pasaulį bei gyvenimas rūmuose? „Ne tik tai. Tai ir labai griežtos taisyklės bei neribotos darbo valandos“, – laidoje šįvakar prisipažins Lilija.

Lietuvė tikina, jog tam, kad gautų šį darbą, turėjo įveikti nemenką atranką. Į Lilijos darbo vietą pretendavo net 12 specialisčių iš skirtingų pasaulio šalių.

Kol dirbo, ji negalėjo vartoti jokio alkoholio, dalyvauti vakarėliuose ar užmegzti asmeninių santykių. Ji turėjo būti visada pasiekiama, o prireikus per pusvalandį atvykti.

„Pavyzdžiui, tu esi Los Andžele su šeima. Visi sakydavo, kad visur vaikštau. Ne, tu niekur labai nevaikštai, nes esi pusvalandžio atstumu nuo šeimos. Tai aš atsikeliu labai anksti ir, tarkime, 3 ar 4 valandą ryto vaikštau, mėgaujuosi tuo nauju miestų, iki kada atsikels šeima.

Pamirškite pasakas. Pelenių istorijų ten nebūna. Šeichai neįsimyli atvykėlių šviesiaplaukių lietuvių ar kitų europiečių ir jų neveda. Jie tuokiasi tik su savo statuso moterimis iš kitų garsių ir turtingų šeimų“, – sako Lilija.

Anot jos, karališkosios šeimos personalo komandą visada sudaro specialistai iš skirtingų šalių. Taip jie plečia savo akiratį ir greičiau sužino apie naujoves.

„Delfi TV“ laida „Kasdienybės herojai“ – pirmadienį 21.00 val.

2021 10 18 19:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt