antradienis, balandžio 13 d.
Karališkoji šeima nesusisiekė su M. Markle po garsiojo Oprah interviu: jaučiuosi nusivylusi
Alfa.lt

Meghan Markle vis dar nekalbėjo su karališkosios šeimos atstovais po šokiruojančio Oprah interviu, nors Harry jau kalbėjo su savo tėvu ir broliu, skelbia The Sun.

Sasekso hercogienė yra nusivylusi, kad niekas iš karališkosios šeimos nesusisiekė su ja po garsiojo interviu. Meghan pateikė šokiruojančių tvirtinimų, įskaitant pokalbį karališkojoje šeimoje apie būsimo poros vaiko odos spalvą.

Jos draugė Gayle King atskleidė, kad savaitgalį kalbėjosi su pora. „Manau, kad juos nuvylė tai, jog Bakingamo rūmai nori viską išspręsti privačiai, o melagingos istorijos, kurios niekina Meghan, vis dar lenda į viešumą.

Niekas iš karališkosios šeimos nekalbėjo su Meghan po interviu su Oprah. Jie abu nori judėti į priekį, todėl nori išgydyti šią šeimą. Juk tai yra Harry šeima“, – sakė G. King.

G. King tvirtinimai pasirodė po to, kai ji atskleidė, kad Harry kalbėjo su princu Williamu ir princu Charlesu. Tačiau moteris sakė, kad pokalbis „nebuvo produktyvus“ ir šeima toliau verčiasi iš sensacingų poros teiginių.

Karalienė neseniai paviešino pranešimą, sakydama, kad jaučiasi „nuliūdusi“ dėl interviu ir „prisiminimai gali skirtis“.

2021 03 18 16:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt