antradienis, kovo 31 d.
Karališkoji šeima nustebusi princo Harry pokyčiais
Tiesa.com, Thesun.co.uk
Flickr.com

Britų karališkoji šeima yra gerokai nustebusi, kaip pasikeitė princas Harry. Pasak artimų šaltinių, prieš porą dienų Meghan Markle vyras pirmą kartą Naujuosius metus sutiko be lašo alkoholio, taip pat neišgėręs nei vieno arbatos ar kavos puodelio.

Kaip rašo Thesun.co.uk, Meghan savo mylimajam uždraudė gerti karštus gėrimus, o alkoholį liepė pakeisti mineraliniu vandeniu.

„Žinant, kad praeityje jis mėgo linksmintis vakarėliuose, kuriuose išgerdavo ne vieną kokteilį, tai – didelis pasiekimas“, – sakė šaltinis.

Princas Harry ne tik atsisakė kofeino, bet ir pradėjo užsiiminėti joga bei aktyviau sportuoti.

Per Kalėdas, kurias karališkoji šeima sutiko Sandrighame, princas Harry atrodė lieknesnis ir žvalesnis, labiau atsipalaidavęs ir linksmesnis. Pokyčius pastebėjo ir kiti šeimos nariai bei princo draugai.

„Ji tik parodė, kad gyventi galima kitaip ir jam tai labai patiko. Jis sveikai maitinasi, nenuodija savo organizmo, užsiima sportu, taip pat praktikuoja jogą ir yra gerokai laimingesnis“, – tęsė šaltinis.

Tačiau alkoholis nėra vienintelis žalingas dalykas, kurio atsisakyti princą Harry paskatino jo besilaukianti žmona M. Markle. Dar kovo mėnesį buvusi aktorė įtikino savo vyrą mesti rūkyti.

2019 01 02 10:00
Spausdinti