ketvirtadienis, liepos 9 d.
Karališkosios šeimos apsauga sukėlė pasipiktinimą
tiesa.com

Netoli Cambridge‘o kunigaikštienės Kate Middleton tėvų namų įkurta vieša gyvūnų ferma, kurioje su tėvais mėgsta lankytis princas George‘as, uždraudė lankytojams joje fotografuotis. Teigiama, kad taip siekiama užtikrinti karališkosios šeimos privatumą.

Laikraštis „The Sun“ pranešė, kad nuo šiol ūkio šeimininkai draudžia lankytojams fotografuotis nepaprašius aplink esančių kitų lankytojų leidimo. Šis sprendimas priimtas po to, kai ginkluoti pareigūnai apsupo šeimą, kurios automobilis sugedo pakeliui į gyvūnų fermą. Buvo pamanyta, kad link Bucklebury ūkio galėjo pasukti teroristinių kėtinimų turėję asmenys.

Fermoje šeimoms siūloma stebėti elnius, vaikščioti gamtoje, žaisti aikštelėse, susipažinti su naminiais gyvuliais bei pasivažinėti traktoriumi. Nors parkas labai mėgstamas ir populiarus, tačiau vietos gyventojams nauja taisyklė sukėlė pasipiktinimą.

Fermoje lankytis mėgstanti Emily Andrews tikino, kad buvo sureaguota perdėtai. „Į kiekvieną nuotrauką, net jei fotografuojame savo vaikus ar gyvūnus, atsitiktinai gali patekti nepažįstamas žmogus. Anądien mačiau fermoje princą George‘ą su mama ir močiute, norėjau nufotografuoti, bet to nepadariau. Nepaisant to, apsaugos darbuotojai apklausė mane ir šeimą. Jie tikrai buvo per griežti“, - „The Sun“ sakė britė.

Kai praėjusį mėnesį K. Middleton apsistojo savo tėvų namuose, aplink esančiame regione sustiprinta apsauga, tikrinami eiliniai žmonės.

2014 11 13 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt