šeštadienis, spalio 1 d.
Karališkosios šeimos atstovai karalienės Elžbietos II gerbėjams turi keistą prašymą: neneškite sumuštinių
Alfa.lt
Scanpix
Visuomenė pagerbė mirusią karalienę Elžbietą II

Didžiosios Britanijos pareigūnai turi neįprastą prašymą piliečiams, gedintiems dėl karalienės Elžbietos II netekties: nebedėti žaislų – Padingtono meškiukų ir marmeladinių sumuštinių šalia Bakingamo rūmų, skelbia Nypost.

Anksčiau šiais metais 96 metų monarchė vaidino reklaminiame vaizdo įraše su CGI personažu per savo platininio jubiliejaus šventes. Pora gurkšnodavo arbatą, kai Elžbieta II juokais atskleidė, kad rankinėje nešiojasi sumuštinį su marmeladu, kad ir kur eitų.

Padingtono paskyroje tviteryje po žinios apie karalienės mirtį ketvirtadienį parašyta: „Ačiū, ponia, už viską.“

Dabar, praėjus kelioms dienoms po jos mirties, į Valdovų rūmų parką paskambinę pareigūnai paprašė, kad žmonės savo žaislus ir sumuštinius paliktų namuose.

Jei žmonės nori sode dėti gėlių, tai gerai, tačiau pareigūnai prašo nuimti plastikinę plėvelę, kad vėliau gėles būtų lengviau paversti kompostu.

Tviterio vartotojai sureagavo į žinią apie pareigūno prašymą – pasijuokė ir atkreipė dėmesį į jo ironiją.

„Žiurkės valgo marmeladinius sumuštinius prie Bakingamo rūmų“, – rašė vienas vartotojas kartu su vaizdo įrašu, kuriame sakoma: „Mmm, tai šiek tiek saldumo.“

„Ar dar kas nors jaučiasi „nepatogiai“ dėl to, kad žmonės palieka sumuštinius su marmeladu parkuose ir negalvoja, kad kai kurie žmonės badauja ir šiuo metu negali sau leisti valgyti?“ – paklausė kitas vartotojas.

Karalienės laidotuvės numatomos rugsėjo 19 d. Vestminsterio abatijoje.

2022 09 13 18:27
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt