šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Karališkosios šeimos gerbėjai džiūgauja: ekspertai prognozuoja dar vieną M. Markle nėštumą
tiesa.com
Instagram.com, SussexRoyal
Meghan Markle ir princas Harry

Meghan Markle gerbėjai netveria džiaugsmu karališkosios šeimos ekspertams pranešus, kad Sasekso kunigaikštienė gali pasidalyti žinia apie dar kartą pagausėti ketinančią šeimą, rašo Mirror.co.uk.

M. Markle ir princas Harry, gegužę susilaukę pirmagimio Archie, rudenį bus labai užimti – jų laukia intensyvios kelionės ir vizitai, oficialūs susitikimai.

Karališkosios šeimos ekspertė Melanie Bromley sakė, kad grįžus iš oficialios kelionės po Afriką, karalaiškoji pora gali visus pradžiuginti naujiena apie nėštumą.

Meghan ir Harry gerbėjams ekspertės pasiteiravus, ar tikrai dar vienas karališkasis kūdikis gali tapti realybe, vyr. „E!“ korespondentė Melanie sakė: „Taip. Ir, manau, kad tai nutiks labai greitai. Mano nuomone, kitąmet tokiu pat metu ji bus nėščia. Rudenį jų laukia Afrika, tad juodu bus labai užsiėmę, tad žinios galime sulaukti po to.“

Ekspertės pranašystės paskatino karališkosios šeimos gerbėjus apsilankyti lažybų punktuose. „Coral“ lažybų įmonės atstovas Alexas Apatis sakė, kad per kelias pastarąsias dienas daug statymų buvo padaryta spėjant, kad 2020-aisiais Harry ir Meghan susilauks antro kūdikio. Jis patvirtino, kad ne kartą tokie statymai yra išsipildę.

Nepaisant to, kad sūnų Meghan pagimdė vos prieš porą mėnesių, jauna šeima, daugelio manymu, yra pasiryžusi kuo greičiau padidinti atžalų skaičių.

2019 07 18 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt