sekmadienis, spalio 25 d.
Karjeros aukštumoje Džordana Butkutė paskelbė apie netikėtą pertrauką
tiesa.com

Lietuvos pop scenos karalienės Džordanos Butkutės gyvenime – nauji sukrėtimai. Pirmadienį dainininkė palaidojo mylimą tėvelį, kuris iš gyvųjų tarpo pasitraukė vos po kelių mėnesių po motinos mirties. Lyg viso to būtų negana, D. Butkutės vyras, vadybininkas ir pagrindinis ramstis Elegijus Strasevičius išgirdo gero nežadantį gydytojų verdiktą.

„Pirmadienį palaidojome Džordanos tėtį. Praėjus vos keturiems mėnesiams po jos mamos mirties. Sunku ir apsakyti, kas vyksta mano žmonos širdyje“, – kalbėjo E. Strasevičius, kuris ir pats šiuo metu kovoja su sveikatos problemomis.

Nors pats E. Strasevičius pas gydytojus lankytis nemėgsta, o ir darbo tiek daug, kad tam ne visada lieka laiko, pasijutus prastai Džordana jam nepaliko kitos išeities.

„Nuvykęs į ligoninę buvau savaitei sulaikytas, nes būklė pasirodė kritinė. Diagnozė: mikroinsultas. Ir jau antras... Gydytojai nesismulkina. Tai, kaip jie suformuluoja, kas tavęs laukia, jei nelėtinsi apsukų, verčia susimąstyti. Susėdome su Džordana ir priėmėme abiems nelengvą sprendimą: po „Neoninių pelių uodegų“ – darom pertrauką. Kas suplanuota – nenukelsime, bet paskui kurį laiką grandiozinių projektų nesiimsime. Tai nėra pasaulio pabaiga, bet vis dėlto nebuvo lengva nuspręsti, kad nors koncertinės veiklos ir nestabdysime, vis tik trečio tokio turo kol kas nebus. O tada lyg žaibas – dar vienas likimo kirtis – Džordanos tėčio mirtis...“, – Delfi.lt sakė susijaudinęs E. Strasevičius.

Šiuo metu šeima prašo visų supratimo ir ramybės. Tiesa, Džordana gerbėjus patikino, kad vasaros koncertas pajūryje, kaip ir planuota, bus tikrai įsimintinas. 

2016 05 31 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt