ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Karjeros Holivude siekianti S. Milinytė šventes leido su mama: vakarėliai manęs nedomina
tiesa.com
Asmeninio albumo nuotrauka

Aktorės karjera Holivude besimėgaujančiai Simonai Milinytei praėję metai buvo kaip niekad aktyvūs. Mergina vaidino kino filmuose, vedė radijo laidą, o gruodį naujų darbų pasipylė it iš rago. Visgi net per savo gimtadienį dirbusi Simona šypteli, kad žiemos šventės nebuvo darbingos.

„Šių metų šventės man buvo be galo smagios. Mano mamytė atvyko į Ameriką. Su ja sutikau ir Naujuosius metus“, – džiugesio neslėpė ji.

Nors Holivude rengiamas ne vienas Naujųjų metų sutikimo vakarėlis, į kurį norėtų patekti daugelis, atkakliai karjeros aukštumų siekianti S. Milinytė pasakojo, kad jai daug mielesnė ramybė.

„Aš negeriu, vakarėliai manęs nedomina, nors Los Andžele jų pilna. Jei tik nori, gali dalyvauti kone kiekviename raudonojo kilimo vakare“, – patirtimi dalijasi šou verslo įvykių sūkuryje gyvenanti pašnekovė.

Simona pridūrė, kad, išvykusi į Ameriką, ji pradėjo dar labiau vertinti laiką su mylimais žmonėmis. „Čia aš neturiu šeimos, todėl man nieko nėra svarbiau ir smagiau, nei praleisti šventes su artimaisiais“, – teigė aktorė.

Prakalbusi apie praėjusius 2019 m., Simona atskleidė, kad jie buvo ypač darbingi.

„Šie metai atnešė daug naujų darbų, projektų, filmavimų. 2018 m. pabaigoje baigiau universitetą ir pradėjau dirbti su vaidyba. 2019 m. būtent tuo ir buvo labai nuostabūs. O dar lapkritį pradėjau ir savo radijo laidą su „LA Radio“. Iš tiesų būtent dėl labai įtempto grafiko norėjau šventes praleisti ilsėdamasi. Tikrai trūksta poilsio“, – tikina ji.

Nepaisydama nuovargio, S. Milinytė neketina sustoti – ne mažiau aktyvūs jai bus ir 2020-ieji. Kriminalinėje dramoje vaidinanti mergina iškart po švenčių skubės į filmavimo aikštelę.

2020 01 05 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt