pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Kas bus daroma su Meghan Markle vestuvine suknele? Ją pamatyti galėsite ir Jūs
tiesa.com

Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle vestuvinė suknelė tikriausiai niekam neišnyks iš atminties. Vos tik buvusi aktorė ją vilkėdama pasirodė prie bažnyčios laiptų, „Givenchy“ mados namų dizainerės kurtas drabužis tapo tikra ikona.

Tačiau ką su šiuo Clare Waight Keller kūriniu darys pati M. Markle? Negi ši įspūdinga suknelė ir toliau kabės moters spintoje?

reklama

Pasirodo, netrukus ši suknelė bus eksponuojama Vindsoro pilyje, ten, kur gegužės mėnesį amžiną meilę vienas kitam prisiekė Meghan ir princas Harry. Portalui People.com artimas šaltinis teigia, kad ją pamatyti bus galima jau kitąmet.

Kai 2011-ųjų balandį susituokė princas Williamas ir Kate Middleton, pastarosios suknelė, kuri, beje, ne ką mažiau įspūdinga už Meghan vilkėtą apdarą, po metų net 10 savaičių buvo eksponuojama Bakingamo rūmuose, o šiuo metu yra saugoma karališkoje kolekcijoje.

Taigi, jei norite bent akies krašteliu pamatyti suknelę, kurią vestuvių dieną vilkėjo pati M. Markle, jau dabar galite pradėti planuoti kelionę į Jungtinę Karalystę.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 08 23 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt