ketvirtadienis, balandžio 2 d.
Kas iš tiesų vyksta tarp princų Harry ir Williamo?
Tiesa.com, Alfa.lt
Flickr.com

Iš pradžių pasklido informacija apie nesutarimus tarp Kate Middleton ir Meghan Markle. Vėliau, rodos, juoda katė perbėgo tarp brolių princo Harry ir Williamo. Kaip yra iš tikrųjų? Į šį klausimą pabandė atsakyti karališkoji žurnalistė, knygų apie karališkąją šeimą autorė Katie Nicholl.

Pasak jos, princas Williamas buvo „ganėtinai susirūpinęs“ tuo, kaip greitai klostėsi jo brolio ir buvusios amerikiečių aktorės santykiai. Norėdamas įsitikinti, ar broliui viskas gerai, jis davė jam „brolišką patarimą“, tačiau tai tik dar labiau supykdė Harry. Deja, nežinoma, ką tokio pasakė Williamas.

Sasekso kunigaikštis šį Williamo patarimą suprato taip, lyg brolis nepritartų jo ir Meghan santuokai. „Manau, kad nuo tada jųdviejų santykiai taip ir nebuvo pagerėję“, – sakė K. Nicholl.

Kiek kitaip apie atitolusius brolius pasakoja biografė Ledi Colin Campbell. Ji mano, kad Harry ir Williamas susipyko dėl Meghan daromos įtakos, nors ji ir nėra pati blogiausia.

„Nuolatos girdžiu, jog princas Harry yra sužavėtas Meghan, jis dėl jos net pakeitė savo gyvenimo būdą“, – teigė ji.

Ar karališkosios šeimos nariams nepatinka naujasis Harry? Ar anksčiau puikiai sutarę broliai taip ir nesusitaikys? Į šiuos klausimus atsakys tik laikas.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 02 05 09:25
Spausdinti