penktadienis, spalio 7 d.
Kas nutiks karalienės Elžbietos II mylimiems korgiams po jos mirties?
Alfa.lt
Scanpix
Korgis

Pasaulis gedi po karalienės Elžbietos II, ilgiausiai valdančios Didžiosios Britanijos monarchės, mirties. Jos Didenybė mirė ketvirtadienį, rugsėjo 8 d., ir nuo tada karališkieji gerbėjai gedi, atidavė pagarbą ir dalijasi nuostabiais prisiminimais apie karalienę, skelbia Mirror.co.uk.

Nemažai žmonių taip pat išreiškė susirūpinimą dėl to, kas gali nutikti karalienės mylimiems augintiniams korgiams po jos mirties – ir atrodo, kad dabar turime atsakymą. Jorko hercogas ir jo buvusi žmona patvirtino, kad prižiūrės šunis. Princo Andrew atstovė sakė, kad jis ir Jorko kunigaikštienė Sara pasiims Muicką ir Sandy – du šunis, kuriuos velionė monarchė gavo dovanų iš savo sūnaus.

Per 70 valdymo metų karalienė turėjo daugiau nei 30 korgių ir buvo žinoma dėl meilės šiai veislei.

2021 m. pradžioje princas Andrew jai padovanojo du naujus šuniukus – vieną dorgį (takso ir korgio mišinį) ir vieną korgį, kai jis buvo Vindzoro mieste uždarymo metu.

Šuniukai linksmino monarchę, kol Edinburgo hercogas buvo ligoninėje.

Karalienė dorgį pavadino Fergusu, savo dėdės vardu, kuris žuvo per Pirmąjį pasaulinį karą, o korgis buvo vadinamas Muicku, tariamu Micku, Loch Muicko vardu Balmoralo dvare.

Tačiau karalienė liko sugniuždyta, kai penkių mėnesių Fergusas mirė vos po kelių savaičių, po Philipo mirties.

Tada Andrew ir jo dukterys princesė Beatričė ir princesė Eugenie padovanojo karalienei dar vieną korgio šuniuką, kuris pakeis Fergusą jos oficialaus 95-ojo gimtadienio proga. Šis mažas šuniukas buvo pavadintas Sandy.

Karalienės rūbininkė Angela Kelly tvirtina, kad šunys buvo nuolatinis monarchės džiaugsmo šaltinis karantino metu.

Dauguma karalienės augintinių korgių buvo kilę iš jos pirmojo Pembroke Velso korgio Susan, kuri jai buvo padovanota per 18-ąjį gimtadienį 1944 m. Tačiau 2015 m. ji nusprendė nutraukti korgių veisimą.

2022 09 12 13:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt