trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Kas slypi Big Sean ir Traviso Scotto dainos „Lithuania“ žodžiuose?
Alfa.lt

Naujas atlikėjo Big Sean kūrinys „Lithuania“ yra dvyliktas albume „Detroit 2.“. Dainą kartu atliko garsus reperis Travisas Scottas. Atlikėjų duetas giriasi savo sėkme muzikiniame pasaulyje ir asmeniniuose gyvenimuose, praneša portalas Justrandomthings. Kas slypi dainos žodžiuose ir kodėl ji vadinasi būtent taip?

Dainos vaizdo klipas buvo išleistas rugsėjo 4 dieną, tą pačią dieną, kaip ir naujasis albumas.

Dainos pavadinimas „Lietuva“ yra nuoroda į Baltijos valstybę tuo pačiu pavadinimu Europos regione, kaimynę su tokiomis šalimis kaip Baltarusija, Latvija ir Lenkija. Dainos kontekste nuoroda į kur kas mažiau populiarią „Lietuvos“ šalį gali būti užuomena, kad Big Sean ir Travisas yra tokie populiarūs ir sėkmingi, jog savo populiarumu pasiekė mažiau žinomas šalis.

Pirmajame Traviso Scotto posmelyje, reperis dainuoja apie prabangų Kalifornijos gyvenimą. Atlikėjas pamini 2001-ųjų filmą „Mulholland Drive“, kuris taip pat buvo nufilmuotas Kalifornijoje. Travisas kalba apie uždirbtus pinigus, prabangų gyvenimo būdą, gerą maistą, vyną, alkoholį ir moteris.

Big Sean dainuoja apie tai, kaip yra palaimintas ir prakeiktas tuo pat metu. Niekas negyvena tobulo gyvenimo, tačiau mes turime galimybę pakeisti savo gyvenimą taip, kaip norime. Big Sean sako, kad stengiasi, jog jo problemos nebūtų didesnės už palaiminimus. 

Vėliau reperis dainuoja apie populiariausius pasaulio atlikėjus - Princą, Michaelą Jacksoną. Dainoje minima ir Rihanna. Kita pastebima smulkmena yra ta, kad visi šie trys menininkai yra juodaodžiai, kaip ir dainos „Lietuva“ atlikėjai.

Big Sean dainoje pabrėžė, kad sėkmė yra grandinė su daug grandžių ir beveik kiekvieną kartą „tu“ yra trūkstama jos dalis. Jeigu grandinėje trūksta vienos dalies, ji nutrūksta. Taip pat yra ir su sėkme. Jeigu „tu“ nekontroliuoji kitų grandinės dalių, sėkmė bus tik svajonė. 

2020 09 07 14:13
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt