trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Katy Perry netikėtai pasirodė amerikiečių poros vestuvėse
tiesa.com

Popmuzikos žvaigždė Katy Perry praėjusį savaitgalį netikėtai pasirodė vienos amerikiečių poros vestuvėse Sent Luise ir fotografavosi bei šoko su jaunavedžiais.

K. Perry į šį Misūrio miestą JAV vidurio vakaruose atvyko koncertuoti ir šeštadienio vakarą drauge su savo palyda nustebino viešbutyje „Four Seasons“ šventusius jaunavedžius Hayley Rosenblum ir Blonie Dudney.

„Ji iš tikrųjų paklausė nuotakos ir jaunikio, ar galėtų sudalyvauti jų vestuvėse, ir jie abu pasakė „taip“, – naujienų agentūrai AFP pasakojo vestuvių viešnia Amy Prada.

„Visi buvo šokiruoti ir džiugiai nustebę“, – sakė A. Prada, kuri pridūrė, kad K. Perry apsilankymas truko maždaug 15 minučių, kad ji pašoko su jaunavedžiais ir pozavo asmenukėms su svečiais.

Siurprizas įvyko vėlai vakare. Vestuvių fotografas Ray Propas vietos žurnalui „St Louis“ sakė, kad jau rengėsi išeiti.

„Staiga prie pat nuotakos ir jaunikio sustojo beprotiškas žmonių traukinukas ir moteris šviesiais trumpais plaukais, su beisbolo kepuraite pasakė: „Ar nieko, kad sudalyvausim jūsų vestuvėse?“ – pasakojo R. Propas.

K. Perry į miestą atvyko su savo gastrolėmis „Witness“ ir apsilankymą vestuvėse paminėjo per sekmadienio koncertą, rodo žinutės socialiniuose tinkluose.

2017 10 24 07:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt