ketvirtadienis, birželio 4 d.
Kauniečių duetas leidžiantiems laiką namuose dovanoja dar vieną „On Fire“ versiją
Alfa.lt

Altininkų duetas „DuoViola“ parengė muzikinę dovaną visiems, karantino laikotarpiu leidžiantiems laiką namuose: įrašė ir nufilmavo grupės „The Roop“ eurovizinio hito „On fire“ koverį.

Muzikos gurmanams ir renginių organizatoriams kauniečiai sutuoktiniai Getrūda Beinarytė-Krunglevičienė ir Laimis Krunglevičius yra žinomi kaip profesionalių altininkų ir renginių vedėjų duetas, pavadinimu „DuoViola“. Šią kauniečių porą dažnai galima sutikti įvairiuose kultūriniuose ir pramoginiuose renginiuose.

Duetas „DuoViola“ dažnai stebina savo gerbėjus įvairiais kūrybiniais sumanymais. „Šiandien nusprendėme įrašyti būtent „On fire“ ir taip pratęsti gražią grandinę visų muzikantų, iki šiolei atlikusių šią dainą, o grupei „The Roop“ norėtųsi palinkėti kitais metais ir vėl nugalėti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje“, – šypsodamasi sakė G. Beinarytė-Krunglevičienė.

Lietuvių muzikantų koveryje galima išgirsti netikėtų improvizacijų, kurias sukūrė ir aranžavo dueto narys L. Krunglevičius. „Tikimės, jog ir klausytojams šis kūrinys nuskambės kiek kitaip, nei jie jį yra girdėję ankščiau“, – įsitikinęs Laimis.

Getrūda ir Laimis neslepia, kad jiems dažnai tenka ne tik vesti įvairius renginius, bet ir juose groti: „Net neabejojame, kad pasibaigus karantinui vakarėlių metu „On fire“ bus populiariausias kūrinys“.

2020 04 10 10:09
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt