sekmadienis, gegužės 22 d.
Kelionė Italijoje M. Vžesniauskaitei ir J. Caudwellui apkarto: verslininkas atsidūrė ligoninėje
Alfa.lt
Instagram
Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė

Viešnagės Italijoje metu milijardieriui Johnui Caudwellui ir mylimąjai Modestai Vžesniauskaitei nutiko nelaimė – verslininkas skubiai išgabentas į ligoninę.

J. Caudwellui Florencijoje važinėjant dviračiu sprogo priekinė padanga, vyras parkrito ant žemės ir patyrė sunkią traumą. Skaudžią patirtį verslininkas papasakojo instagrame.

„Diena, kai pasikeitė gyvenimas

Ačiū už jūsų žinutes ir susirūpinimą, kai pasidalinau vaizdo įrašu iš ligoninės, kuriame kalbėjau apie situaciją Afganistane.

Taip, aš esu ligoninėje po įvykio praėjusį penktadienį, kai Modesta ir aš keliavome Italijoje.

Aš važinėjau dviračiu, įvažiavau į kalną Florencijoje ir planavau nusileisti per kitą pusę. Netikėtai mano dviračio priekinė padanga sprogo ir mano galva, petys ir klubas smarkiai trenkėsi į žemę.

Didelis skausmas, dusulys ir galvos svaigimas signalizavo, kad trauma yra rimta.

Praeivis iškvietė greitąją pagalbą, kol aš sėdėjau kelkraštyje vos sąmoningas, sunkiai kvėpuodamas ir jausdamas stiprų skausmą kairėje kūno pusėje.

Atvykus į Florencijos ligoninę medikai man į krūtinę iškart įstatė plaučių ventiliatorių. Patyriau sunkią galvos traumą – mano šalmas sulūžo trijose vietose (ačiū Dievui, kad jį dėvėjau). Nelaimės metu man sutrupėjo mentė, įskilo raktikaulis, lūžo ir iš savo vietų pasislinko šeši šonkauliai.

Ligoninėje buvo labai sunku. Aš nemoku kalbėti itališkai, tad ten man buvo tikrai sunkus laikas. Modestai, mano dukrai ir kapitonui Jacques'ui pavyko suorganizuoti sraigtasparnio parskraidinimą į Monako ligoninę. Jie labai jaudinosi dėl kelionės, nes pavojinga gabenti žmogų tokiais pažeistais plaučiais„, – instagrame rašė J. Caudwellas.

2021 08 30 16:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt