trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Kęstutis Jakštas – lietuviškasis Tony Sopranas
tiesa.com

Televizijos serialų, kino ir teatro aktorius, režisierius Kęstutis Jakštas neseniai kurtoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje, „Kunigo naudą velniai gaudo“, vėl ėmėsi blogiuko vaidmens. Šįkart aktoriui patikėtas sudėtingas, įtartinos reputacijos verslininko vaidmuo. Dėl nepriekaištingai suvaidinto personažo aktorius kino aikštelėje buvo pramintas lietuviškuoju Tony Soprano.

„Esu veržlus ir aktyvus, todėl, matyt, man ir atiteko šis vaidmuo. O ir priešingybę vaidinti būtų labai sunku. Šiaip jau nėra lengvų vaidmenų, jeigu nori juos gerai suvaidinti. Ypač kai tenka epizodinis vaidmuo. Aktoriui tai – didelė atsakomybė. Per kelias minutes turi padaryti taip, kad vaidmuo taptų įsimintinas“, – savo patirtimi su naujienų portalu 15min.lt dalijosi K.Jakštas.

Žinomo ir Lietuvoje gerbiamo K. Jakšto meistriškumas neliko nepastebėtas – aktoriui jau teko vaidinti su tokiais kino grandais kaip Džonas Malkovičius, Sergejus Šakurovas, Dmitrijus Nagijevas. Tiesa, dirbdamas su gerai žinomais aktoriais ir režisieriais, K. Jakštas prisipažino negalintis sau leisti jokių improvizacijų – viskas turi vykti itin profesionaliai.

Visgi K. Jakštas būdamas ne tik aktorius, bet ir režisierius, puikiausiai supranta abi barikadų puses. Jo teigimu, svarbiausia šiems skirtingiems poliams yra rasti bendrą kalbą; „Sunkiausia yra suvokti savo personažą, todėl dažnai vyksta derybos su režisieriumi. Būna smagu, kai aktoriaus ir režisieriaus vizija sutampa“.

Naujas filmas lietuviškame eteryje pasirodys šių metų lapkričio 13-ąją.

2015 08 18 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt