ketvirtadienis, vasario 25 d.
Keturi „Ryanair“ keleiviai prarado sąmonę „skrydyje iš pragaro“ į Edinburgą
tiesa.com
facebook nuotrauka

27 metų vyras tvirtina, kad jam ir dar trims keleiviams netrukus po pakilimo pasidarė negera „Ryanair“ skrydyje iš Budapešto į Edinburgą - vieną paauglę net prireikė gaivinti.

„Ryanair“ skrydžio metu sąmonę praradęs vyras pasakoja apie orlaivyje kilusią paniką, kai keturi keleiviai dėl nežinomų priežasčių orlaivyje prarado sąmonę.

Vengrijos sostinėje Budapešte viešėję poilsiautojai grįžo į Edinburgą sekmadienio vakarą. 27 metų Shaunas Pinkertonas teigė, kad laipinant keleivius lėktuve nuskambėjo aliarmas, tačiau jis pakilo kaip planuota, apie 9.50 val.

Praėjus maždaug valandai po pakilimo, 17-metė mergaitė nualpo ir ją teko gaivinti, tvirtino ponas Pinkertonas. Tada nualpo antrasis ir trečiasis asmuo, po kurio sekė pats ponas Pinkertonas.

Ponas Pinkertonas spėliojo, kad gal būt orlaivyje nebuvo pakankamai deguonies, tačiau „Ryanair“ pabrėžė, kad kompanija nėra kalta dėl įvykio.

Jis papasakojo dienraščiui „Scottish Sun“, kad potyris buvo „tarsi iš siaubo filmo“. Ponas Pinkertonas sakė: „salone stovėjo žmonės, kurie gavino keleivius, jie turėjo didelius deguonies rezervuarus.

„Kai nualpau ir man reikėjo deguonies kaukės. Tada mane ištiko šokas ir tai buvo tiesiog siaubingas potyris.“

Benzino kolonėlės valdytojas iš Edinburgo prieš dramatišką skrydį buvo praleidęs keturias dienas atostogose su draugais.

Ateinančiais mėnesiais jis yra rezervavęs keliones į Lenkiją ir Madridą, tačiau ponas Pinkertonas teigė, kad šis įvykis privertė bijoti kada nors vėl sėsti į lėktuvą, pridurdamas, kad dėl incidento jis pateikė skundą „Ryanair“.

Ponas Pinkertonas sakė: "Aš esu jaunas vaikinas, aš visą laiką skraidžiau ir man visada gerai. Tame skrydyje kažkas buvo rimtai negerai. Žmonės jaudinosi, kad yra nepakankamai deguonies."

Oro linijų atstovas spaudai sakė dienraščiui „The Independent“: „Skrydžio iš Budapešto į Edinburgą (sausio 31 d.) įgula iškvietė medicininę pagalbą leidžiantis, kai du klientai sunegalavo lėktuve. Orlaivis nusileido įprastai ir klientai buvo perduoti medikų globai."

Kompanija toliau neigia galimybę, kad dėl incidento gali būti kaltas orlaivio gedimas.

2020 02 04 09:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt