trečiadienis, sausio 20 d.
Kino legendai - 84-eri
tiesa.com

Apie ką pagalvojate, kai išgirstate aktorės Sophie Loren vardą? Ji – bene žymiausia šeštojo ir septintojo praeito amžiaus dešimtmečių italų kilmės aktorė. Beje, rugsėjo 20 d. ši moteris atšventė savo 84-ąjį gimtadienį.

Per daugiau nei šešis dešimtmečius trukusią aktorės karjerą Sophia nusifilmavo daugiau kaip 60-yje filmų. Kino kompanijų dėmesį moteris patraukė ankstyvame septintajame dešimtmetyje. Atlikus vaidmenį Vittorio De Sicos kino juostoje „Dvi moterys“, jos aktoriniai sugebėjimai tapo bene labiausiai vertinami Holivude, o grožio ir figūros pavydėjo visos damos. Beje, 1962-aisiais S. Loren buvo įvertinta „Oskaru“ už šiame filme atliktą Cesiros vaidmenį.

Tačiau tai ne vienintelis Sophios apdovanojimas. Šalia auksinės „Oskaro“ statulėlės rikiuojasi net penki Auksiniai gaubliai ir viena „Grammy“ statulėlė. Nuostabos nekelia ir tai, kad tokios aktorės, kaip Sofia Vergara ir Penelope Cruz, sėmėsi iš jos įkvėpimo ir siekė būti panašios į šią žymią italę.

Tačiau aktorė pasaulį sužavėjo ne tik savo pasirodymais kino ekranuose, bet ir ant raudonojo kilimo. Kad ir kur eitų, kad ir kokiam žurnalui pozuotų, italė S. Loren visuomet atrodė pritrenkiamai. Žinoma kino ekranų žvaigždė mokėjo tinkamai išryškinti savo figūros privalumus ir paslėpti trūkumus. Be to, ji yra tapusi ne vieno žinomo stilisto ir dizainerio įkvėpimu. Kai kurie jų, pavyzdžiui, Sofia Sizzi, netgi kūrė drabužius, atsižvelgdami į žinomos moters figūrą ir pageidavimus.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 09 23 03:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt