pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
„Kino pavasario“ direktorius A. Ramaška pateko į avariją
Alfa.lt

„Kino pavasaris“ direktorius Algirdas Ramaška pateko į avariją. Žinomas vyras važiuodamas dviračiu susidūrė su BMW ir patyrė sužalojimų. 

Apie įvykį A. Ramaška pranešė socialiniame tinkle.

„Šiandien turėjo būti super diena. Pasiėmiau laisvadienį. Galvoju, pasidarysiu treniruotę, po to į Druskininkus su šeima savaitgaliui, tėtį su gimtadieniu pasveikinsim... žodžiu... Išvažiavau, nuvažiavau vieną kilometrą ir bam. Viskas įvyko labai greitai. Jausmas, kaip žiūrint per „Youtube“ „cycling crash video“. 

Važiuoju ramiai, priešais mane, už 30-50 metrų atstumu važiuoja kitas automobilis. Sankryžoje mūsų pagrindinis, priešais stovi BMW ir planuoja sukti į kairę. Priešai mane važiavusį auto praleidžia. Tada startuoja atlikti manevrą. Vairuotojo akys – į telefoną. Matay, kad net nežiūri į mane. Bandau stabdyti, išvengti smūgio, bet viskas vyksta akimirksniu.

Smūgis į šoną, lūžta karbonas, skrydis ant kapoto, dūžta stiklas... Vartaus ant žemės ir negaliu patikėti. Bananai ant kapoto ištaškyti. Kaip ir telefonas, įstrigęs BMW priekiniame stikle. Dviratis lūžo gal keturiose vietose. Informacija iš Velonovos po pirmos apžiūros: „RIP Orbea ir Reynolds“. Vaikinui ši klaida kainuos labai brangiai, nes žala bus ko gero keliskart didesnė nei kainuoja jo BMW.

Labai nenustebino visi žmonės, praeiviai. Visi sutartinai jautė pareigą aprėkti ir paauklėti jaunąjį BMW vairuotoją. Su BMW įvaizdžiu Lietuvoje yra kaip yra. Ačiū labai GMP medikams, kurie labai profesionaliai atliko savo darbą, o Lazdynų ligoninės reanimacijos skyriuje sutikti pro kaukę besišypsančią Ivetą Vėgelytę buvo išvis nuostabi gyvenimo patirtis. 

Tikiuosi, paskutinį kartą čia. Ir geriau mes kitose vietose susitiksime. Smagu, kai traumatologas – irgi dviratininkas ir su juo galima pasikalbėti apie blokadą. Ačiū Dievui, be lūžių ir žiaurių traumų. Kaip gydytojas sakė, man nepasisekė, bet tuo pačiu ir labai pasisekė. Tuoj turėtų paleisti namo. Tikiuosi pailsėti savaitgalį. Ačiū labai, Irina Arikiene, už pilietiškumą, kad sustojote ir pirmoji padėjote. Išvada: kelyje vairuodami padėkime telefonus į šalį. Saugokime ir gerbkime vieni kitus. Be šalmo ant dviračio – jokiu būdu. Ir prašau, prašau, gerbkite dviratininkus kelyje. Jie tokie pat eismo dalyviai, kaip ir motorinės transporto priemonės. Lenkite juos saugiu, bent 1,5 m atstumu ir tik tada, kai saugu. Ačiū“, – feisbuke rašė A. Ramaška.

2020 06 12 14:57
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt