penktadienis, liepos 3 d.
Kita elito pokylio pusė: graibomos padavėjos ir lytinių organų rodymas
tiesa.com

Praėjusią savaitę Londono centre vykusį labdaros pokylį lydi didžiulis skandalas – elitinio vyrų klubo nariai kaltinami itin nederamu elgesiu.

Praėjusį penktadienį prestižiniame Londono viešbutyje „Dorchester“ vyko iškilminga „Prezidentų klubo“ vakarienė ir aukcionas, šio labdaros renginio metu surinktos lėšos aukojamos įvairioms vaikų organizacijoms.

Klubas vienija tik pasiturinčius vyrus iš verslo pasaulio.

Praėjusią savaitę rengiantis kasmetiniam pokyliui pasamdyta 130 moterų – vakaro svečių padėjėjų. Skandalas kilo prabilus kelioms iš jų.

Anot moterų, klubo nariai nepadoriai jas lietė, laidė nešvankias užuominas, o vienas vyras vakarienės metu ištraukė lytinį organą ir rodė jį padėjėjai.

Moterys tikina, kad, pagal susitarimą su renginio organizatoriumi, jos privalėjo būti apsirengusios trumpais ir kūną nedaug dengiančiais juodais drabužiais, tokios pačios spalvos apatiniais, avėti aukštakulnius.

Vienas klubo narys nepadoriai lietė ir vakaro metu po priedanga dirbusią „The Financial Times“ reporterę Madison Marriage, kuri paliudijo, jog ir kitos moterys pasibaisėjo verslo elitui priskiriamų vyrų elgesiu.

Žinia apie tai jau pasiekė Jungtinės Karalystės parlamentą, pasirodo, renginyje dalyvavo ir vienas iš Vyriausybės ministrų, kuris iškviestas pasiaiškinti premjerės administracijai.

Kai kurie labdaros gavėjai paskelbė atsisakantys minėto klubo paramos ir paragino taip pasielgti kitas labdaros organizacijas.

Bet kokius ryšius su klubu nutraukė garsios verslo kompanijos.

Klubas taip pat išplatino pranešimą apie tai, jog ateityje labdaros pokyliai nebus rengiami. Per 30 metų trunkančią tradiciją jis surinko apie 20 milijonų svarų sterlingų paramos

2018 01 25 09:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt