ketvirtadienis, sausio 27 d.
Knygoje atskleista, kuris karališkosios šeimos narys komentavo apie Archie odos spalvą
Alfa.lt
Scanpix
Meghan Markle ir princas Harry su sūneliu Archie

Naujoje knygoje atskleista, kuris Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos narys komentavo apie princo Harry ir Meghan Markle būsimo vaikelio odos spalvą, skelbia Pagesix.

Šie komentarai įžiebė konfliktą tarp sutuoktinių ir karališkosios šeimos.

Tai atskleista naujoje Christopherio Andersono knygoje „Broliai ir žmonos: asmeninių Williamo, Kate, Harry ir Meghan gyvenimų viduje“ (angl. „Brothers and wives: inside the private lives of William, Kate, Harry ir Meghan“).

Pasirodo, dar prieš gimstant Harry ir Meghan sūnui Archie, princas Charlesas kalbėjosi su žmona Camilla apie būsimų vaikaičių išvaizdą. „Galvoju, kaip atrodys jų vaikai“, – klausė princas Charlesas.

Šaltinis teigė, kad Camilla dėl šio klausimo pasimetė ir atsakė: „Jie bus tikrai gražūs, esu įsitikinusi.“

Princas Charlesas patikslino: „Turiu omenyje, kaip manai, kokia gali būti jų odos spalva?“

Princo Charleso atstovas spaudai paneigė šiuos tvirtinimus. „Tai yra visiška fantazija ir daugiau to nekomentuosiu.“

Ch. Andersonas teigė, kad princas Charlesas yra „neįvardytas karališkosios šeimos narys“, apie kurį pasakojo M. Markle ir Harry interviu su Oprah Winfrey.

Kovo mėnesį pasirodžiusiame interviu Meghan sakė, kad „buvo susirūpinimas ir pasikalbėjimai apie būsimo vaikelio odos spalvą, kokio tamsumo ji bus, kai jis gims. Tai buvo pokalbiai, kuriuos karališkoji šeima turėjo su Harry“.

„Charleso užduotas klausimas ne taip nekaltai nuskambėjo visose Bakingamo rūmų patalpose“, – rašė Ch. Andersonas apibūdindamas sklandžiusias kalbas tarp karališkosios šeimos atstovų. Jų paskalos buvo sutelktos į tai, kaip karališkieji nariai „atrodys visam likusiam pasauliui“, kai afroamerikiečių kraujas taps šeimos dalimi.

Knygoje taip pat atskleidžiama, kad Harry priekaištavo dėl Charleso komentarų, o jis, pasak šaltinio, pasakė princui, kad „buvo pernelyg jautrus šiuo klausimu“.

2021 11 29 16:33
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt