antradienis, rugsėjo 27 d.
Kodėl FTB nepareiškė kaltinimų B. Pittui dėl incidento lėktuve, po kurio jis išsiskyrė su A. Jolie?
Alfa.lt
Scanpix
Angelina Jolie, Bradas Pittas

Pasak Bradui Pittui artimų šaltinių, Angelina Jolie „beviltiškai bando rasti ką nors naujo“ besitęsiančioje kovoje su buvusiu vyru po to, kai tariamai padavė FTB į teismą dėl jau turimų įrašų, skelbia Pagesix.

Manoma, kad aktorė balandžio mėnesį padavė ieškinį biurui prašydama dokumentų, susijusių su B. Pitto tyrimu, kaip pranešama, siekdama išsiaiškinti, kodėl po 2016 m. skrydžio jos buvusiam vyrui nebuvo pareikšti baudžiamieji kaltinimai.

Ataskaita, kurią peržiūrėjo Pagesix, buvo paskelbta ir rodo, kad Jungtinių Valstijų prokuroro padėjėjas ir JAV Baudžiamųjų bylų skyriaus viršininko padėjėjas aptarė bylą 2017 m. lapkritį, kol nebuvo priimtas sprendimas nepareikšti B. Pittui kaltinimų.

Pradinėje FTB ataskaitoje A. Jolie pareigūnams sakė mananti, kad B. Pittas buvo „pamišęs“ nuo tada, kai jie įlipo į privatų lėktuvą iš Nicos, Prancūzija, į JAV su šešiais vaikais: Maddoxu, dabar 21 metų; Paksu, 18 metų; Zahara, 17 metų; Šilo, 16 metų; ir dvyniais Vivienne ir Knox, 14 metų.

2016 m. rugsėjo 14 d. skrydžio metu A. Jolie pasakojo, kad jos tuometinis vyras, kuris gėrė, nusivedė ją į tualetą, kur „griebė jai už galvos ir purtė“, taip pat papurtė už pečių, kol jie ginčijosi dėl vieno iš savo vaikų.

Ji tvirtino, kad jis keturis kartus trenkė į lėktuvo lubas, kai pasakė jai: „Tu sugadinai šią šeimą.“ Vaikai paklausė: „Ar tau viskas gerai, mama?“ B. Pittas tariamai atsakė: „Ne, jai ne viskas gerai, ji griauna šią šeimą, ji išprotėjusi.“

Šiuo metu vienas iš vaikų, kurio vardas buvo pašalintas iš pranešimo, sušuko: „Tai ne ji, o tu!“ Po to B. Pittas tariamai pribėgo prie vaiko, tačiau A. Jolie jį sulaikė ir susižeidė nugarą bei alkūnę.

Ji pateikė FTB nuotraukas su įtariamais sužalojimais, taip pat vaikų žurnalus.

Kitu skrydžio metu, remiantis pradine FTB ataskaita, A. Jolie sakė, kad B. Pittas apipylė ją alumi, kai ji bandė miegoti.

Skrydžio pabaigoje A. Jolie tvirtino, kad B. Pittas maždaug 20 minučių sulaikė šeimą nuo išskridimo, kai pasakė jam, kad veža vaikus į viešbutį Kalifornijoje pailsėti. Ji sakė, kad jis šaukė: „Tu nepriimsi mano vaikų“ ir kad jis ją pastūmė.

Po skrydžio A. Jolie pateikė skyrybų prašymą. Nors ji ir B. Pittas dabar yra teisiškai išsiskyrę, buvę sutuoktiniai vis dar kariauja dėl savo nepilnamečių vaikų globos. Kaip anksčiau šį mėnesį atskleidė žiniasklaida, pora įsivėlė į dar vieną teisinį mūšį, kai Kalifornijos generaliniam prokurorui buvo pateiktas skundas dėl Stano Katzo, vaikų psichologo, kuris po incidento kalbėjosi su jų nepilnamečiais vaikais anksčiau šiais metais.

Naujai paskelbtuose FTB dokumentuose buvo pridėta: „Šis autorius pateikė abu galimų priežasčių pareiškimo, susijusio su šiuo incidentu, kopijas. Peržiūrėjęs dokumentą, Jungtinių Valstijų prokuratūros atstovas su bylos agentu aptarė šio tyrimo esmę. Visos šalys susitarė, kad baudžiamasis kaltinimas šioje byloje nebus iškeltas dėl kelių veiksnių.“

2017 m. B. Pittas sakė, kad nustojo gerti, ir pridūrė: „Sukūręs šeimą nustojau viską, išskyrus girtavimą... Per daug girtauju. Tai tiesiog tapo problema. Ir aš tikrai džiaugiuosi, kad praėjo pusė metų, o tai yra gaila, bet aš vėl turiu savo jausmus po ranka. Turėjau minutei atsitraukti. Ir, tiesą sakant, galėčiau išgerti rusą po stalu su jo paties degtine. Buvau profesionalas. Buvau geras.“

B. Pittui artimas šaltinis tvirtino, kad visoms šalims buvo išsiųstos visų su incidentu susijusių pranešimų kopijos, ir pridūrė: „Angelina ir jos komanda desperatiškai bandė kažką rasti. Visa tai skirta parodyti. Tai visa informacija, kurią ji jau turėjo prieš penkerius su puse metų. Čia nėra nieko naujo.“

2022 08 17 13:46
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt