trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Kodėl Ieva Šimukauskienė dingo iš televizijos
tiesa.com

Dvejus metus šokėja, aktorė ir laidų vedėja Ieva, tuomet dar Šimukauskienė, buvo ant bangos. Įvairūs televizijos projektai ir serialai keitė vienas kitą, o Ieva mėgavosi dėmesiu. Buvome įpratę: ji, negailestingoji komisijos narė, rėžia tiesą ne tik šokėjams, bet ir be skrupulų ginčijasi su Vyteniu Pauliukaičiu. Scenoje Ieva buvo pasiryžusi daug kam: šoko, tiesioginio eterio metu juodai persidažė plaukus. O pati, gavusi kritikos, ne sykį vos sulaikė ašaras...

 Asmeninis Ievos gyvenimas visuomet buvo didžioji paslaptis. „Patys žurnalistai, net nepaėmę interviu, rašė, kad televizijoje gydžiausi depresiją. Iš tikrųjų, kai aš atėjau į televiziją, po skyrybų buvo praėję porą metų”, – pasakojo Ieva.

Asmeninė komisijos narės Ievos paslaptis išaiškėjo praėjusiais metais. Šokių projekto pristatyme ji pasirodė kartu su devyneriais metais jaunesniu šokėju Adomu Norkūnu. Žmonės, apie kurių simpatijas bei jausmus mažai kas įtarė, neoficialiai patvirtino – jiedu pora. Tačiau daugiau abu interviu nedalino. Netgi tuomet, kai Ieva ir Adomas kiekvieną savaitgalį pasirodydavo LNK studijoje, viešų komentarų ir vertinimų nebuvo išvengta.

Niekam nieko nepasakoti apie asmeninį gyvenimą – toks Ievos ir Adomo susitarimas.

Tačiau, nepaisant visko, judviejų romanas, o vėliau ir vestuvės, sukėlė milžinišką susidomėjimą. Kartu davę vieną vienintelį interviu Norkūnai nusprendė: iš savo santykių reklamos nedarys. Ir abu dingo iš eterio. Taigi dabar Ieva – pirmiausia tiesiog žmona.

2012 03 27 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt