trečiadienis, liepos 6 d.
Komiko D. Chappelle'o įtariamam užpuolikui gresia keli kaltinimai dėl baudžiamojo nusižengimo
Alfa.lt
Scanpix
Dave Chappelle

Numanomam Dave'o Chappelle'o užpuolikui Isaiah'ui Lee pareikšti keturi baudžiamieji kaltinimai, ketvirtadienį paskelbtame „Twitter“ vaizdo įraše paskelbė Los Andželo miesto advokatas Mike'as Feueris, rašo „Pagesix“.

„Tai, kas turėjo būti juoko vakaras „The Hollywood Bowl“ praeitą antradienio vakarą, staiga nutrūko, kai įtariamasis I. Lee užpuolė komiką D. Chappelle'ą“, – aiškino M. Feueris.

„Įtariamasis galimai nešiojosi ginklą, – pridūrė jis. – Šis tariamas išpuolis turi turėti pasekmių.“

23 metų I. Lee gresia šie kaltinimai: baterijos, ginklo laikymo su ketinimu užpulti, neteisėto patekimo į scenos zoną pasirodymo metu ir veiksmo, dėl kurio vilkinamas renginys arba trukdoma atlikėjui, atlikimas.

M. Feueris baigė savo pranešimą, sakydamas, kad jo biuras „ypač rimtai žiūri į visuomenės saugumo užtikrinimą“, ir pažadėjo „ryžtingai patraukti baudžiamojon atsakomybėn“ dėl šios bylos.

Kaip anksčiau pranešė „Page Six“, I. Lee antradienį įsiveržė į sceną ir užpuolė D. Chappelle'ą Holivudo renginyje, būdamas tariamai ginkluotas į ginklą panašiu peiliu, pranešė pareigūnai.

Įtariamojo vyresnysis brolis Aaronas Lee sakė, kad jam sunku suprasti jaunesniojo brolio smurtinio išpuolio motyvus.

„Jis neturi jokio priešiškumo [D. Chappelle'o] atžvilgiu, apie kurį aš žinau“, – sakė Aaronas.

Aaronas paminėjo, kad Isaiah turi daug transseksualių draugų, bet nėra tikras, ar įžeidžiantys D. Chappelle'o juokeliai apie transseksualų bendruomenę turėjo ką nors bendro su jo brolio sprendimu.

„Taip, tai tikrai galėjo būti veiksnys, bet aš tikrai nežinau“, – sakė Aaronas ir pridūrė, kad Isaiah tariamai „turi psichikos sveikatos problemų“, bet nėra žinoma, ar jis „linkęs į agresyvumą“.

„Jis nėra tas žmogus, kuris tave pultų be jokios priežasties, – sakė jis. – Bet jei jis nevartoja vaistų ir jis mano, kad visi yra prieš jį, galbūt tai dėl to.“

D. Chappelle'as neleidžia šiam incidentui sugadinti savo prisiminimų apie keleto naktų pasirodymą legendinėje Los Andželo „Netflix Is a Joke Fest“ renginio vietoje.

„D. Chappelle'o pasirodymai „Hollywood Bowl“ buvo epiški ir rekordiniai, jis atsisako leisti, kad praėjusios nakties incidentas užgožtų šios istorinės akimirkos magiją“, – teigė jo publicistė Carla Sims.

Atstovė taip pat atkreipė dėmesį į tai, ką ši naktis reiškė stand-up komikui: „D. Chappelle'as atšventė keturias komedijos ir muzikos naktis bei pasiekė rekordinius pardavimus renginyje „Hollywood Bowl“.

2022 05 09 18:07
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt