pirmadienis, birželio 1 d.
Koronavirusas diagnozuotas atlikėjai Pink: dainininkė kritikavo JAV valdžią
Alfa.lt

Penktadienio vakarą dainininkė Pink pranešė, kad jai buvo diagnozuotas koronavirusas. Karčių žodžių JAV valdžiai negailėjusi atlikėja ragino savo gerbėjus likti namuose.

40-metė dainininkė teigė, kad jai ir jos trejų metų sūnui Jamesonui prieš dvi savaites pasireiškė koronaviruso simptomai, tad nieko nelaukusi atlikėja kreipėsi į medikus. Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad dainininkė serga COVID-19. Moteris, neatskleidė, ar ir jos sūnui buvo diagnozuota ši liga.

„Prieš dvi savaites man ir mano trejų metų sūnui Jamesonui pasireiškė į COVID-19 panašūs simptomai. Laimei, mūsų pirminės sveikatos priežiūros gydytojas turėjo galimybę atlikti testus. Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad jis teigiamas“, – tikino Pink.

Atlikėja pabrėžė, kad jos visa šeima laiką leidžia namuose ir paiso gydytojų nurodymų.

„Mano šeima izoliuojasi namuose jau dvi savaites, laikomės gydytojo nurodymų. Tik prieš keletą dienų mes buvome pakartotinai patikrinti ir dabar, laimei, tyrimas neigiamas“, – džiaugėsi dainininkė.

Pink su šeima gyvena labiausiai nuo koronaviruso pandemijos kenčiančioje JAV. Vien per pastarąją parą nuo COVID-19 šalyje mirė rekordinis skaičius žmonių – beveik 1,5 tūkst, o užsikrėtusiųjų skaičius pasiekė 277 tūkst.  

Atlikėja griežtai sukritikavo JAV vyriausybę, kad ši laiku nepasirūpino testais ir nesuteikia tinkamos pagalbos. Dainininkė rėžė, kad ir jai gydytojai atliko testą, nes ji yra žinomas asmuo.

„Testai turi būti nemokami ir plačiai prieinami, kad būtų apsaugoti mūsų vaikai, šeimos, draugai ir bendruomenės“, – reikalavo muzikos žvaigždė.

Atlikėja tikino, kad sveikatos sistemai žada paaukoti net milijoną JAV dolerių. Pink padėkojo „didvyriams“ sveikatos sistemoje ir ragino savo gerbėjus likti namuose.

2020 04 04 11:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt