trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Koronavirusu užsikrėtė aktorius D. Johnsonas-Uola ir jo šeima
Alfa.lt

„Norėčiau būti vienintelis užsikrėtęs, tačiau taip nėra, užsikrėtė visa mano šeima“, - trečiadienį instagrame sakė žvaigždė.

Dwayne Johnsonui ir jo šeimai nustatytas koronavirusas, trečiadienį pranešė aktorius.

D. Johnsonas, jo žmona Laurena Hashian ir judviejų dukros - 4-erių Jasmina ir 2-ejų Tiana serga COVID-19, aktorius su žmona jautėsi labai blogai, tačiau jų savijauta šiuo metu pagerėjo.

"Aš noriu jums pranešti, kas įvyko per pastarasias tris savaites. Mano žmonai ir man, taip pat mūsų dukroms yra nustatytas koronavirusas.

Galėčiau sakyti, kad tai buvo vienas iš didžiausių ir sunkiausių dalykų, ką patyrė mūsų šeima ir aš, nors mano gyvenime yra buvę įvairių nutikimų", - sakė aktorius.

View this post on Instagram

Stay disciplined. Boost your immune system. Commit to wellness. Wear your mask. Protect your family. Be strict about having people over your house or gatherings. Stay positive. And care for your fellow human beings. Stay healthy, my friends. DJ ???? #controlthecontrollables

A post shared by therock (@therock) on

„Gauti teigiamą COVID-19 atsakymą yra visiškai kitaip, nei išgyventi sužalojimus, ar būti iškeldintam, ar net neturėti pinigų, ką aš esu patyręs keletą kartų“, - sakė Johnsonas. 

2020 09 03 12:49
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt