ketvirtadienis, birželio 4 d.
Koronavirusu užsikrėtė dainininkė Pink ir jos 3-ejų sūnus
Alfa.lt

Koronavirusu užsikrėtė dar viena garsi užsienio žvaigždė – dainininkė Pink. Garsi moteris laidoje papasakojo, ką jai teko išgyventi ir kaip jaučiasi jos 3 metų sūnus Jamesonas, kuris taip pat susirgo.

Laidai „The Ellen show“ žinoma moteris davė interviu iš savo namų. Dainininkė pasakojo, kokie buvo pirmieji simptomai ir kaip su sūnumi jaučiasi šiuo metu. Pink teigė, kad jos sūnus užsikrėtė pirmas: „Tai prasidėjo Jamesonui. Žinote, jam yra 3 metai. Tokio amžiaus vaikai serga nuolat. Jam infekcija prasidėjo didele temperatūra, tai buvo kovo 14 dieną, o karantine mes buvome nuo kovo 11-os. Taigi, jam buvo aukšta temperatūra, vis praeidavo ir vėl pakildavo. Vėliau skaudėjo pilvą, krūtinę, galvą. Kiekvieną dieną jis jautė naujus simptomus ir tuomet aukšta temperatūra laikėsi – ji nepraėjo“, – pasakojo dainininkė.

„Skambinau savo gydytojui ir klausiau, ką turėčiau daryti. Jis pasakė, kad daryti nėra ką: sūnui 3 metai, tiesiog likite namuose“, - pridūrė ji.

Pink sakė, kad greit ir pati pajuto simptomus. „Tada ir aš susirgau. Jaučiausi blogai, buvau pavargusi, tačiau neturėjau tempretatūros. Aš sergu astma visą savo gyvenimą. Kovo 20 dieną, kai mano sūnui vis dar buvo aukšta temperatūra, aš atsikėliau vidury nakties ir negalėjau kvėpuoti. Tuomet labai išsigandau“, – pasakojo atlikėja.

Dainininkė pripažino, kad supratusi, jog susirgo, labai išsigando ir tai buvo vienas baisiausių dalykų, ką jai teko patirti.

„Gavome testą ir jis buvo teigiamas. Aš tai jau žinojau, žinojau, kad jis bus teigiamas. Tai buvo vienas baisiausių dalykų mano gyvenime. Kelias dienas mes galvojome, ar galime ką nors daryti, tačiau supratome, kad nieko negalime padaryti – turime prasirgti“, – sakė žinoma moteris.

Pink sakė, kad labai svarbu visiems suteikti galimybę pasitikrinti: „Jūs turite jaustis pikti, kad aš gavau galimybę pasitikrinti, o jūs ne. Tačiau neturite pykti ant manęs, nes tai niekam nepadės. Mes turime veikti kartu dėl to, kad tai pakeistume“.

Dainininkė taip pat pabrėžė karantino laikymosi svarbą: „Kiekvienas padeda pasauliui tiesiog likdamas namie, plaudamas rankas, padėdamas savo kaimynams“.

2020 04 13 14:04
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt