pirmadienis, birželio 1 d.
Koronavirusu užsikrėtusios dirigentės artimoji J. Anusauskienė: elkitės atsakingai ir išmintingai
tiesa.com
fotomontažas
Mirga Gražinytė-Tyla, J. Anusauskienė

Šeštadienį Birmingamo simfoninio orkestro dirigentei, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatei Mirgai Gražinytei-Tylai buvo diagnozuotas koronavirusas. Po šios žinios dirigentės artimoji Jurga Anusauskienė kreipėsi į žmones.

J. Anusauskienė ragina lietuvius nekartoti italų klaidų ir būti atsakingus.

„Mielieji, aš kreipiuosi į visus savo draugus ir pažįstamus: būkit geri, elkitės atsakingai ir išmintingai! Bendraudama su kai kuriais jaučiu, kad vieni dėl to, jog nežino informacijos, o kiti dėl to, kad jaučiasi išsigandę, vis dar neįvertina situacijos rimtumo. Stručio politika „nežinau, vadinasi, nieko nėra“ nesuveiks. Ištraukit galvas iš žemės, nepanikuokit, susipažinkit su patikrinta informacija ir faktais ir priimkit racionalius sprendimus.

Vakar vėlai vakare žiniasklaidai paskelbus apie tai, kad mano dukterėčia dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla serga koronovirusu, veiksmas vyko kaip kino filme. Šią informaciją artimiausių žmonių rate žinojome jau kurį laiką. Tačiau, norėdami apsaugoti mano Mamytę nuo bereikalingo jaudulio, apie tai su ja nesidalinom. Kadangi tuo metu Mamytė buvo viena namuose, priėmiau sprendimą nedelsiant pas ją vykti, pasikalbėti ir nuraminti, tačiau pakeliui užstrigau lifte... Laimei, vėliau viskas susitvarkė, bet tas pusvalandis tikrai kainavo nemažai nervų. Taip, mes visi tokią situaciją turim pirmą kartą.

Tačiau nuo kiekvieno mūsų teisingo ir neteisingo sprendimo priklauso, kaip viskas vyks toliau. Būkit geri, rūpinkitės savimi ir savo artimaisiais! Nesivadovaukit principu „ai, mane tai čia jau užkniso, NEBENORIU GILINTIS!“, „nu, nuo kitos savaitės GAL reiks neiti į darbą, bet juk visą laiką namie tai nesėdėsi!?“ Priimkit italų patarimą: nekartokit jų klaidų. Sekit informaciją ir galvokit, ką darot. Mes visada galim rinktis, kokiu keliu eiti“, – feisbuke rašė moteris.

2020 03 17 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt