pirmadienis, sausio 17 d.
Kosmetikos apdovanojimų vakare – kalėdinės dainos ir žinomi svečiai
Alfa.lt
Vytautas Pilkauskas
Kosmetikos apdovanojimų vakare – žinomi svečiai

Artėjant žiemos šventėms žinomi vilniečiai susitiko sostinės viešbutyje „Narutis“: klausėsi kalėdinių dainų, atliekamų operos solistės Ievos Barboros Juozapaitytės bei pianisto Rimvydo Mitkaus, stebėjosi iliuzionisto Manto Wizard rankų miklumu ir kalbėjosi apie grožį. Tiksliau, apie sveikus ir gražius plaukus, kaip juos puoselėti bei prižiūrėti.

Elegancija spindėjusiame renginyje buvo galima sutikti modelį Simoną Starkutę, aktorius Liną Bražinskaitę, Vaidą Lisikaitę, Justiną Daugėlą, tituluotą gražuolę Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę, grožio konsultantę Vaidą Jasaitienę, verslininką Žilviną Grigaitį, plaukų stilistą Karolį Murauską, rašytoją Laimą Lavaste su gyvenimo draugu, džiazo muzikantu Leonidu Šinkarenko ir kt.

Drauge su iliuzionistu Mantu Wizard šveicarų plaukų priežiūros priemonių apdovanojimo VIP vakarą vedė atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Būtent šiai žinomai moteriai tą vakarą buvo patikėta paskelbti, jog kosmetinė priemonė „Crescina HFSC“ tapo perkamiausiu produktu plaukų slinkimo kategorijoje vaistinėse. Simboliška, jog apdovanojimų vakarą saksofono garsais atidarė Juozas Kuraitis, visai neseniai tapęs vienu iš nedaugelio lietuvių atlikėjų, pelniusių interneto platformos „YouTube“ laimėjimą.

Ypač šaltuoju sezonu plaukų slinkimas, retėjimas, plikimas – daugelį varginanti problema. Pasak grožio specialistų, moterys tai išgyvena kur kas jautriau, nors plikimas būdingesnis vyrams. Renginio metu svečiai turėjo galimybę iš arti susipažinti su vešlių ir tankių plaukų revoliuciją sukėlusiu šveicarų atradimu, turinčiu net šešis patentus.

Vakaro metu kalbintos žinomos moterys dalijosi mintimis, kaip jos prižiūri, puoselėja savo plaukus. „Savo plaukus patikiu geriausiam Lietuvos plaukų stilistui Juozukui! ­– sakė dainininkė, renginių vedėja N. Pareigytė-Rukaitienė. – Namuose turiu dugybę plaukų priežiūros priemonių: nuo ampulių, kruopščiai atsirinktų šampūnų iki aliejukų ir nenuplaunamų kondicionierių. Nevengiu ir papildų, skirtų specialiai plaukams stiprinti.“ Be to, atlikėja šaltuoju metų laiku niekada neina į lauką kruopščiai neišsidžiovinusi plaukų.

Kaip sakė modelis, drabužių kūrėja S. Starkutė, visų pirma jau ilgą laiką ji yra pasirinkusi vieną geriausių Lietuvos plaukų specialisčių, kuri jai sudaro programą, kada ką ir kaip daryti su plaukais. Žinoma moteris sakė dažanti plaukus tik kartą ar du per metus ir tik labai geromis, profesionaliomis priemonėmis, kad jie būtų kuo mažiau pažeidžiami. Taip pat Simonai grožio salone daromos įvairios profesionalios plaukų priežiūros procedūros. Namuose modelis naudoja ne komercines, o labiau nišines kosmetikos priemones. „Būdama Lietuvoje naudoju natūralesnes priemones, tačiau, kai tenka išvažiuoti ir norisi greito, gražaus efekto, naudoju profesionalius, greitu poveikiu pasižyminčius produktus. Darausi PRP bei kitokias plaukų terapijas, kad būtų pagerintas pats plaukų augimas“, – pasakojo S. Starkutė.

„Plaukų priežiūra man kaip moteriai visada yra labai svarbi. Plaukus visuomet kruopščiai prižiūriu ir renkuosi priemones itin atsargiai, – sakė išorinio ir vidinio grožio konsultantė V. Jasaitienė. – Produktų paklausa itin didelė, bet reikiamą rezultatą teikiančių – išties mažai. Naudoju įvairius aliejus prieš plaukų trinkimą ir galvos odai skirtą pylingą, mažai putojančius šampūnus, ir, žinoma, kaukes.“

Jei niekur neskuba, moteris leidžia savo plaukams patiems natūraliai išdžiūti, lengvai juos paformuodama apsauginėmis priemonėmis, tokiomis kaip aliejus ar serumas. Kaip sakė V. Jasaitienė, šį prekės ženklą ji atrado prieš kelerius metus vaistinėje, patikinus, kad tai – saugios ir patentuotos priemonės. Šveicarų gamintojų „Labo Cosprophar“ ampules moteris namuose naudoja prevenciškai, kad užkirstų kelią plaukų slinkimui ir retėjimui.

„Teko pastebėti, kad pastaraisiais streso kupinais pandeminiais metais plaukų slinkimo problemų turi dažna moteris ir vyras. Klientams visada rekomenduoju tik pačios išbandytas priemones“, – patikino grožio specialistė.

Aktorė, psichologė L. Bražinskaitė norėjo pasidžiaugti turinti net dvi nuostabias plaukų stilistes, kurios ne tik yra puikios savo srities profesionalės, bet ir geros jos draugės. „Tad savo plaukų priežiūrą salonuose patikiu joms, o namuose naudojuosi jų parinktais šampūnais, kaukėmis bei kitomis plaukus puoselėjančiomis priemonėmis“, – sakė Lina.

Ar žiemą aktorė kaip nors išskirtinai prižiūri savo plaukus? „Prasidėjus šaltajam sezonui plaukus palepinu intensyvesnėmis, žiemos laikotarpiui skirtomis kaukėmis. Dažniau naudoju ir plaukus drėkinančias priemones, mat šildymo sezono metu jie greičiau tampa sausesni ir šiurkštesni“, – teigė pašnekovė.

Foto galerija.: new_000240226_0

2021 12 16 10:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt