penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
tiesa.com
Pixabay.com

Pirmas 2019 m. pavasario mėnuo bus neramus ir kupinas įvairiausių netikėtumų, ne visada malonių. Kai kurie Zodiako ženklai gali patirti finansinių sunkumų. Dažnai kils nesusipratimų bendraujant su kitais žmonėmis. Bus labai svarbu kontroliuoti savo emocijas bei žodžius. Taip pat nepatartina vaikytis per daug lengvo ir didelio pelno – bus galima nesunkiai prarasti viską.

Kovo mėnesį teks stengtis iš visų jėgų išsilaikyti ant bangos, todėl dauguma Zodiako ženklų turės sunkiai ir atkakliai dirbti, o tai galės neigiamai paveikti šeimos narių santykius. Gali tekti net rinktis karjerą arba artimuosius.

Meilės sferoje trūks romantikos. Užmegzti naujus santykius bus galima per komunikabilumą, kalbos santūrumą ir taktą. O išlaikyti partnerį šalia savęs pavyks tiems, kurie pasižymi lengvu charakteriu ir turi puikų humoro jausmą.

Kovo mėnesį patartina susimąstyti apie savo mitybą. Mėgėjams sočiai pavalgyti rekomenduojama pereiti prie sveikesnio raciono, o tie, kurie laikosi dietų, turėtų paįvairinti mitybą. Priešingu atveju ir vieni, ir kiti susidurs su sveikatos problemomis. Puikus metas pradėti sportuoti, vaikščioti į treniruotes, baseiną.

AVINAS

 

(03 21–04 20)

Avinui 2019 m. kovas bus kupinas romantiškų išgyvenimų: antroji pusė duos pretekstą pavydui. Šeimą turintiems šio ženklo atstovams daug džiaugsmo suteiks vaikai ir naminiai augintiniai. Darbe netrūks intrigų, kurios neigiamai atsilieps santykiams su viršininkais ir kolegomis.

Nestabili finansinė padėtis mėnesio pradžioje paskatins Aviną ieškoti naujų pajamų šaltinių, kurių jis greit suras. Kai kurie šio ženklo atstovai net atsisakys savo seno darbo ir pasiners į naują sritį. Jiems reikės būti atsargesniems su pinigais, kurių geriau be būtino reikalo neleisti, nes laukia sunkus metas. Galima kelionė į užsienį ir sėkmė tarptautiniame versle.

Avinui reikėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Kovo mėnesį jo imuninė sistema bus silpna. Menki negalavimai, nekreipiant į juos dėmesio, gali virsti rimtais.

JAUTIS

 

(04 21–05 20)

2019 m. pavasarį Jaučiui prasidės įtemptas periodas. Iš pradžių jis pyksis ir konfliktuos su aplinkiniais. Didelė tikimybė, kad nutrūks seni ilgalaikiai draugiški santykiai. Jaučiui sunkiai seksis suderinti visuomenines ir privačias pareigas, bet nugalės šeima.

Jaučiui kils nemalonumų darbe, tačiau kai kurie kolegos padės su jais susidoroti. Jeigu jam teks išvykti į kelionę, reikia būti itin atsargiam, saugoti dokumentus ir pinigus – didelė tikimybė juos prarasti.

Kovo mėnesį galimos naujos pažintys su įdomiais žmonėmis, kurie padarys teigiamą įtaką Jaučiui. Jis susirūpins savo sveikata, atsisakys kai kurių žalingų įpročių, ims daugiau sportuoti. Tai palankiai paveiks Jaučio emocinę ir fizinę būseną. Pradings agresija ir nepasitenkinimas savimi.

DVYNIAI

 

(05 21–06 21)

Pirmą šio pavasario mėnesį Dvyniams reikia rasti laiko savo šeimai, dažniau aplankyti tėvus ar bent paskambinti jiems, daugiau bendrauti su vaikais, nes kaip tik dabar atsiras galimybė sukurti gražų pozityvų ryšį su jais.

Kovo mėnesį patartina padaryti vieną kitą nedidelę staigmeną savo antrajai pusei, ypač jeigu pastaruoju metu dažnai kildavo nesutarimų.

Neverta apleisti darbo, jei numatomos didelės permainos. Jeigu Dvyniai laiku atsiras tinkamoje vietoje, gali net užimti vadovaujamą postą, apie kurį seniai svajojo. Tai teigiamai paveiks jų pajamas ir savijautą.

Atsiras galimybė leistis į kelionę, kurios metu Dvyniai susipažins su įdomiais ir įtakingais žmonėmis. Šie nauji pažįstami paskatins juos pradėti savo verslą, kuris vėliau neš dideles pajamas.

VĖŽYS

 

(06 22–07 22)

Kartu su žiema praeis ir kai kurie nemalonumai, paveikę Vėžio sveikatą. 2019 m. kovo mėnesį jis pajus nepaprastą energijos antplūdį. Vėžys imsis sudėtingo projekto, kurį lengvai įveiks. Tuo nustebins kolegas ir viršininkus bei pajus stipresnį pasitikėjimą savo jėgomis.

Vadovas už tokius laimėjimus sumanys paskatinti Vėžį ir paskirs jam premiją, už kurią pastarasis galės įgyvendinti savo seną svajonę arba pradžiuginti savo antrąją pusę.

Meilės fronte pavasario pradžioje Vėžiui seksis puikiai. Vienišas Vėžys sutiks naują meilę, o susituokusio santykiai pagerės iki idealių.

Yra didelė tikimybė, kad kai kurios dailiosios lyties atstovės sužinos apie naują savo padėtį ir dėl to labai apsidžiaugs.

Gimusiems po Vėžio ženklu seksis ne tik meilėje, darbe ir finansinėje srityje, bet ir draugystės atžvilgiu. Senas vaikystės draugas padarys malonią staigmeną, kuri pakeis Vėžio gyvenimą į gerąją pusę.

LIŪTAS

 

(07 23–08 23)

2019 m. kovas Liūtui bus išėjimo į visuomenę laikas: dažni vakarėliai, draugiški susitikimai, verslo pietūs ir oficialūs renginiai. Tai bus gera proga ir naujiems santykiams – dalykiniams bei romantiniams – užmegzti.

Deja, Liūto socialinis aktyvumas gali nemaloniai pakenkti santykiams su šeimos nariais. Antroji pusė ir kiti namiškiai ims kelti pretenzijas, kurios nepatiks Liūtui, tačiau jam teks nusileisti. Todėl mėnesio pabaigoje jis ims atsisakinėti viešų renginių dėl šeimos ir namų ramybės. Šeimoje vėl įsiviešpataus taika ir supratimas.

Finansinėje srityje Liūtas neturės jokių problemų, tačiau su viena sąlyga – jeigu pradės racionaliau leisti savo pinigus. O sveikata gali pašlyti. Liūtui patartina apsilankyti pas dantų gydytoją ir vartoti daugiau vitaminingų maisto produktų.

MERGELĖ

 

(08 24–09 23)

Pavasarį mergelės gyvenimas smarkiai pasikeis. Kovo pradžioje galimas darbų sąstingis, bet mėnesio viduryje jau atsiras daug perspektyvių projektų. Mergelei teks verstis per galvą, tačiau tai teigiamai paveiks jos produktyvumą ir nuotaiką. Ji leisis į varžybas dėl pelno ir trauks visą kolektyvą, tai nulems įmonės sėkmę ir klestėjimą.

Asmeniniuose santykiuose gali kilti tam tikrų nesusipratimų dėl per didelio Mergelės užimtumo. Tačiau šeimos nariai, pamatę jos rezultatus, nusiramins ir ims žiūrėti atlaidžiau.

Mergelei patartina atkreipti dėmesį į savo sveikatą, patikrinti, ar gerai funkcionuoja inkstai, ar netinsta galūnės. Jeigu pastebėtų sutrikimų, patartina kreiptis į specialistus ir išsitirti sveikatą.

SVARSTYKLĖS

 

(09 24–10 23)

2019 m. kovo mėnesį Svarstyklės daug laiko ir energijos skirs savo buičiai. Palankus metas įsigyti nekilnojamojo turto, atlikti remontą, atnaujinti interjerą ar pagražinti namus. Šie buitiniai rūpesčiai bus malonūs savo namus mėgstančioms Svarstyklėms.

Jie taip įtrauks Svarstykles, kad jos nepastebės kylančių audrų darbe. Samdomi darbuotojai, kurie neatsakingi už kitus, patirs nedidelių nemalonumų, o užimantys vadovaujamą postą sukels pavaldinių nepasitenkinimą ir konfliktų. Į pagalbą Svarstyklėms ateis ištikimi draugai, turintys įtakingų ryšių visuomenėje.

Nepaisant visų tų nemalonumų darbe, Svarstyklės kovo mėnesį nepatirs finansinių sunkumų. Jų pajamos bus reguliarios, kai kurios net padidės.

Kovo mėnesį Svarstyklėms patartina ypač saugoti savo nervų sistemą.

SKORPIONAS

 

(10 24–11 22)

2019 m. kovo mėnesį Skorpionui kils nenumaldomas troškimas viską mesti, atsiriboti nuo rūpesčių ir pailsėti. Todėl jam verta pasiimti atostogas ir išvažiuoti arba savaitgalį užsidaryti namuose, išjungti telefoną, kompiuterį, kad niekas netrukdytų, ir patinginiauti, nieko neveikiant. Pailsėjęs jis įgaus naujų jėgų ir entuziastingai kibs į darbus, kuriuos įveiks lengvai ir greitai, pelnydamas vadovų pagarbą ir pripažinimą.

Kovo mėnuo bus palankus naujoms dalykinėms pažintims. Kai kurie šio ženklo atstovai net pasinaudos įtakingais ryšiais ir pradės savo verslą. Vieniši Skorpionai turės šansų susirasti porą, o susituokę pagaliau tinkamai įvertins savo antrąją pusę ir suvoks, kad ją reikia branginti.

Skorpionui patartina užsiimti sportu, kad atsikratytų per žiemą susikaupusių papildomų kilogramų. Svarbu nepersistengti atliekant kardiopratimus, nes širdį šį mėnesį reikėtų patausoti.

ŠAULYS

 

(11 23–12 21)

Šis kovas Šauliui bus produktyvus ir palankus metas. Jis galės pagaliau įgyvendinti planus, kuriuos taip ilgai atidėliojo. Šaulys lengvai susidoros su sudėtingais projektais, kurių anksčiau nesisekė užbaigti. Karjeros šuolis šiame etape nenumatomas, tačiau yra tikimybė, kad jis sugebės sureguliuoti santykius su įtakingais asmenimis, kas vėliau labai palankiai paveiks jo visuomeninę padėtį.

Pirmąjį pavasario mėnesį Šaulys gali susidurti su pinginėmis problemomis, gali tekti įlįsti į skolas, tačiau labai greitai, padedamas draugų ir artimųjų, jis išsikapstys iš skolų ir stabilizuos savo finansinę padėtį.

Užtat meilės fronte vienišam Šauliui seksis puikiai. Visą kovą jis negalės atsiginti gerbėjų, o mėnesio pabaigoje jau bus užmezgęs audringą romaną. Šeimą sukūrusio Šauklio santykiai su antrąja puse bus taikūs ir ramūs.

Kovo mėnesį gali paaštrėti senos lėtinės ligos, todėl nereikėtų atidėlioti vizito pas šeimos gydytoją.

OŽIARAGIS

 

(12 22–01 20)

Pirmą 2019-ųjų pavasario mėnesį Ožiaragis pradės nuo santykių aiškinimosi. Jeigu namie visi šeimos nariai ramiai reaguos į neteisingus kaltinimus, tai darbe gali kilti rimtų problemų. Jam net ims grėsti pavojus būti atleistam iš darbo.

Tokio šio Zodiako ženklo atstovų elgesio priežastis bus nuovargis, netikrumas dėl rytdienos, nes pavasario pradžioje jie susidurs su finansiniais sunkumais. Ieškoti išeities teks vienumoje. Žinoma, Ožiaragis ką nors sugalvos, kad neįklimptų į skolas, tačiau tam jis išeikvos daug jėgų ir energijos.

Išsprendęs problemas, jis šiek tiek atsipalaiduos.

Šio ženklo atstovai kovo mėnesį turės progą įvertinti pastarojo meto situaciją ir išsiaiškinti, kas yra jų tikras draugas, o kas tik apsimetėlis ar paprasčiausiais pažįstamas.

Vienišam Ožiaragiui gali įsižiebti aistringi jausmai senam priešingos lyties draugui, kurie peraugs į rimtus ilgalaikius santykius.

VANDENIS

 

(01 21–02 19)

 

2019 m. kovo mėnesį šio ženklo atstovai gali susidurti su finansiniais sunkumais. Nepaisant taupumo, jie vis tiek nesugebės įtilpti į suplanuotą biudžetą. Jiems gali tekti net skolintis pinigų. Priežastis bus brangus pirkinys, kuris vėliau pasirodys nenaudingas.

Meilės fronte taip pat bus ne viskas paprasta. Iš vienos pusės, Vandenis bus apsuptas daugybės gerbėjų, iš kitos – tarp jų nebus nė vieno verto dėmesio šio Zodiako ženklo požiūriu. Ypač kritiškos ir reiklios savo gerbėjams bus dailiosios lyties atstovės.

Užtat šeimą sukūręs Vandenis galės mėgautis visiška santykių idile. Jo antroji pusė bus patenkinta ir laiminga, vaikai – klusnūs ir sveiki, o kiti artimieji ir giminaičiai nieko nestokos ir nieko neprašys, todėl jis galės atsipalaiduoti ir patirti malonumą bendraudamas su šeima.

Kovo mėnesį gali netikėtai pablogėti Vandenio savijauta. Priežastis bus vitaminų trūkumas ir nuovargis. Pataisyti sveikatą jis galės pasirūpindamas subalansuota mityba ir visaverčiu miegu.

ŽUVYS

 

(02 20–03 20)

Pirmą 2019 m. pavasario mėnesį Žuvys nuspręs įvertinti savo padėtį ir suvesti sąskaitas, tačiau rezultatai jų nepradžiugins. Jos suvoks, kad darbe padarė daug klaidų, kurias reikia skubiai taisyti, kitaip tai gali neigiamai atsiliepti jų santykiams su vadovais ir kolegomis. Teks gerokai pasistengti, kad įrodytų savo profesionalumą. Žuvys ims atidžiau vykdyti savo užduotis, dažnai užtruks darbe iki vėlumos, joms teks kontroliuoti save ir bendradarbius, daug bendrauti su partneriais ir oriai ištverti ne visada malonius pokalbius.

Žuvų finansinė padėtis kovo mėnesį nebus stabili, teks susiveržti diržus ir apriboti savo kasdienes išlaidas. Meilės fronte vyraus ramybė, tačiau pasitaikys ir džiaugsmingų momentų. Susituokusios Žuvys galės pasikliauti savo antrąja puse, kuri palaikys jas ir moraliai, ir materialiai. O tos, kurios dar nesusirado poros, gaus vieną šansą ją sutikti.

Kovo mėnesį Žuvims patartina kontroliuoti savo kraujo spaudimą. Jeigu jis ims svyruoti, tai bus ženklas, kad reikėtų apsilankyti pas šeimos gydytoją.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 02 22 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt