antradienis, rugpjūčio 4 d.
Kovo mėnesio horoskopas
tiesa.com

Pavasaris – gamtos prabudimo metas, su kuriuo siejame permainas savo gyvenime, lūkesčių išsipildymo. Tam tikra tvarka danguje išsidėlioja ir žvaigždės, globojančios zodiako ženklus, darančios jiems vienokią ar kitokią įtaką.

Koks bus kovo mėnuo zodiako ženklams, ko tikėtis pavasario pradžioje, į ką susikoncentruoti ir į ką atkreipti dėmesį?

AVINAS. Anksčiau prasidėjusių ieškojimų metas turėtų liautis, numatoma logiška pabaiga. Saulė, atsakinga už Avino gyvybingumą, turės gana stiprų poveikį, tad bet kurioje veikloje nereikėtų mažinti apsukų. Jeigu iškils kliūčių, neverta panikuoti, reikia išlaikyti tikėjimą savimi ir kryptingai judėti į priekį nusistatyto tikslo link. Gali būti, kad kažkas nepavyks, tačiau baigtis greičiau bus juokinga nei tragiška.

Kalbant apie darbą, patariama laikytis į jį įsikibus dantimis ir nagais, nepaisant ankstesnių pasiekimų profesinėje veikloje. Pabandykite paieškoti naujovių, jas įgyvendinti. Dirbti teks daug, tačiau tai nereiškia, kad nenusipelnėte poilsio – atvirkščiai galimybė pailsėti atsiras, tik reikia ja pasinaudoti.

Artimuose santykiuose išlaikykite esamą kursą net tuo atveju, jeigu viskas ims sukti jums nepalankia kryptimi. Raskite laiko sau, pabandykite pažvelgti į save kaip įmanoma nešališkiau, nebijokite pripažinti neigiamų savybių. Būkite ryžtingi, veikite nedvejodami, kitaip gali tekti gailėtis visą likusį gyvenimą.

JAUTIS. Kovas šiam zodiako ženklui – tiesiog nuostabus laikas, Jautis turės tarsi nematomą globėją, įgaus papildomų jėgų, atsivers tiek daug galimybių, kad nors vežimu vežk. Tačiau tai nereiškia, jog dėl palankiai išsidėsčiusių planetų visą mėnesį bus galima drybsoti ant sofos ir nieko neveikti. Priešingai, kai kuriose vietose norimą rezultatą pavyks pasiekti ne iš karto.

Versle seksis, nors teks akis į akį susitikti su savo tiesioginiais opnentais, jų kliūtimis. Ir ne vieną kartą. Stenkitės išnaudoti savo, kaip derybininko pranašumus. Jei esate paprastas darbuotojas, tai tikėtinas nemažas krūvis banalių ir gana nemalonių kasdienių užduočių. Bet viskas baigsis gerai.

Meilėje – skirtingai nei darbe, gali atsirasti grėsmingų varžovų. Kiek lengviau vyrams bus vyrams, kovojantiems dėl damos širdies, tačiau jeigu susikirs moterų keliai, tai sustikimas gali baigtis kraujo praliejimu. Nepriklausomai nuo lyties, bet kokiu atveju išlikite ramūs ir parodykite, kad tokie išbandymai gyvenimo nesugriaus.

DVYNIAI. Tikėtina daug dviprasmiškų situacijų, tačiau nesijaudinkite – jos paprastai išsispręs teigiamai. Gali būti momentų, kai atrodys, kad viskas žlunga, tačiau reikia prisiminti, kad problemos dingsta jeigu bandai jas spręsti. O kai atrodys, kad padėtis visiškai bloga, nusiraminkite – ji tokia nėra.

Darbe nepasiduokite, net tuo atveju, kai teks kažką teks atidėti ateičiai. Tam tikrais momentais patartina taupyti energiją ir patylėti, net jeigu ir labai norėsis kažką pasakyti: veikti ramiai, kaip pelei.

Asmeninius santykius galima apibūdinti panašiai, kaip ir darbinę veiklą. Šioje srityje patartina veikti dinamiškiau, šovus į galvą kokiai idėjai – ją nedelsiant bandyti įgyvendinti. Nebandykite spręsti problemos, jei nėra pakankamai vietos manevruoti.

VĖŽYS. Reikia stengtis įgyvendinti kuo daugiau savo sumanymų ir turėtų ganėtinai gerai sektis. Konkurentai tiesiog virte virs iš pykčio tai matydami, bet tai nereiškia, kad juos sunervinti buvo JŪsų tikslas. Tiesiog laisvai eikite į priekį, nepaisykite kliūčių, išlikite dėmesingi sau. Nesėkmė grės tik vienu atveju – jeigu nuspręsite, kad jūsų poreikiai ir siekiai yra kažkaip svarbesni nei draugų, pažįstamų ar kolegos. Savanaudiškumas tikrai nepadės.

Jeigu planuojamos kardinalios permainos versle – modernizavimas, naujos sutartys, plėtra – pats laikas visa tai įgyvendinti. Būsite aktyvus – planetos padės. Atostogauti kovo mėnesį – blogas sumanymas. Jei esate eilinis darbuotojas, palankus metas lipti karjeros laiptais. Tai nebūtū šuolis, į priekį, tačiau, kaip sakoma, Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną.

Kalbant apie asmeninius santykius, kovas bus pernelyg ramus, bet galimas sukrėtimas. Širdies reikaluose siekite harmonijos.

LIŪTAS. Kovo mėnesį – milžiniškas galios protrūkis, kurio mastą sunku išmatuoti, tad liūtas bus, kaip ir jam dera, drąsus ir nieko nebijos. Sumanymai bus lengvai įgyvendinami, smegenys dirbs greitai ir tiksliai. Tikriausiai nustebsite supratęs, jog atradote naujus savo talentus. Kovas – be jokių negatyvumo pėdsakų. Viską galite sugadinti nebent pats su savo neveikimu, pavydu ar pykčiu.

Jeigu mėnesio pabaigoje pavyks užbaigti visus pradėtus darbus – metas tam itin palankus – tai nereikštų sustoti ir nedelsiant imtis naujų, užsibrėžti dar didesnius tikslus. Profesinėje veikloje nederėtų būti nuolankiam – esate stiprus, bet neužmirškite, jog stiprus nereiškia visagalis. Priimkite viską apgalvoję ir būdami geros nuotaikos.

Meilės reikaluose išimtinių akimirkų nežadama, patariama pasikliauti intuicija, nors ir dominuos protas. Mėnuo šiame fronte – ramus, nepaisant to, reikėtų vengti vestuvių planavimo ar kokį kitą tokio pobūdžio svarbų įvykį. Jausmų ir emocijų srityje situacija bus labai individuali. Santykiuose ne tik su partneriu, bet ir draugais, artimaisiais elkitės ne pagal normas, o pagal aplinkybes. Klaidos šioje srityje būtų labai didelė.

MERGELĖ. Be permainų, su šiek tiek papildymų – taip bendrai apibūdinimas mergelės gyvenimas kovą. Jeigu pastebėsite naujus savo gabumus, pasistenkite kaip įmanoma efektyviau juos išnaudoti, nes vėliau metas tam gali būti ne pats tinkamiausias. Mažiau dairykitės į praeitį. Protas bus orientuotas į iššūkius.

Dirbti ir siekti karjeros geriausiai seksis jeigu viską darysite su malonumu, priešingai sunku tikėtis teigiamo rezultato. Tas pats galioja ir versle. Neleiskite, kad darbas atimtų visą dėmesį – reikia atidžiai sekti viską, kas vyksta aplink. Viskas yra susiję, bet kartais tam tikrą ryšį tarp įvairių dalykų pastebėti bus sunku.

Šiuo laikotarpiu gali tekti persvarstyti santykius su kai kuriais žmonėmis iš artimo rato, galima nauja pažintis su išskirtine asmenybe, iš kurios galite pasisemti naujų žinių – tai padaryti nebus sunku dėl jūsų įgimto smalsumo. Svarbu prisiminti, kad į tuos pačius dalykus ir reiškinius kiekvienas žiūri iš savo "varpinės", todėl pokalbiuose derėtų būti nuolankesniam. Aiškinantis jausmus neskubėkite.

SVARSTYKLĖS. Palankiai šio zodiako ženklo atžvilgiu išsidėsčius planetoms mergelei pirmasis pavasario mėnuo bus įdomus ir dinamiškas, ypač sėkmingas darbinėje veikloje, beveik garantuojama apsauga nuo išorinių neigiamų įtakų. Jeigu kils problemų dėl charakterio savybių, jų priežasčių ieškokite savo artimiausioje aplinkoje. Problemos? Su savo sugebėjimais drąsiai įveiksite visus sunkumus, jeigu tinkamai pasinaudosite turimais gabumais.

Darbe – dirbti, o ne galvoti, kad rezultatai priklausys nuo kitų žmonių arba kokių nors aplinkybių. Tikėtina unikali galimybė, kuri nustebins ne tik aplinkinius, bet ir jus patį. Tačiau neleiskite emocijoms išmušti jūsų iš vėžių ir išlaikykite koncentraciją į detales. Išmokite atsiriboti nuo kitų žmonių problemų. Naudojant mažas ir net banalias gudrybes galima įgyti išskirtinį pranašumą kovoje dėl "vietos po saule". Tačiau būkite atsargūs, viskas turi ribas, kurių peržengti nepatartina!

Santykiuose kovo mėnuo – stabilesnis nei darbe. Ginčo atveju turite 100 procentų pasitikėti savo gebėjimais, pasirinkus tinkamą taktiką jums pavyks lengvai įtinkinti savo oponentus. Tas pats patartina ir sprendžiant nesutarimus šeimoje. Dviprasmiškose situacijose nebijokite imtis atsakomybės, tai ypač patartina vyrams. Kita vertus, negalvokite, kad jūs esate alfa ir omega, įsikišti derėtų tik tinkamu momentu, kitaip žodžiai ir veiksmai padarys daugiau žalos nei naudos.

SKORPIONAS. Ir taip didelis šio zodiako ženklo pasitikėjimas savimi kovo mėnesį dar padidės, be papildomų veiksnių energija tarsi veršis per kraštus. Tačiau tai ne visada reikš, kad šios ypatybės skorpionams suteiks laimę. Pasitikėjimo ir energingumo neužteks tikslams pasiekti – reikės daug ir sunkiai dirbti. Palankus metas organizuoti kažką ypatingo, jeigu tik turite idėjų.

Jeigu darbe ims kažkas strigti, neleiskite problemai plėstis ir stabdykite ją nedelsiant – tai itin svarbu. Profesinėje veikloje dabartiniai projektai bus atliekami daug greičiau, nei tikėtasi, o sprendimų naudą atspindės efektyvesni procesai. Žmonės klysta – jokiu būdu nesigraužkite per daug, jeigu padarėte klaidą – jūs turite teisę į sprendimus. Mėnesio pabaigoje galite priartėti prie puoselėjimo tikslo, veikite atsakingai, kad jūsų manevrai nesukeltų žalos kitiems.

Kovas – sėkmingas mėnuo kalbant apie jausmus ir santykius. Seksis taip, kad net artimiausius žmones ims pavydas. Meilėje svarbiausiai teisingai pritaikyti turimus ir naujus gebėjimus. Savimi nereikia abejoti nė sekundės. Su artimaisiais sutarsite gerai, esant progai priminkite jiems primirštus planus.

ŠAULYS. Gana sėkmingas laikotarpis nepaisant to, jog daug dalykų priklausys nuo jūsų paties veiksmų ir planų, o jiems įgyvendinti kovą gali pritrūkti pasitikėjimo. Didelė tikimybė blaškytis prieš priimant sprendimus, energijos trūkumas, kartais atsiras noras jos iš kažkur pasisemti. Kovas – ramus mėnuo. Ir jeigu jau kažką nuspręsite daryti – darykite: ypač mėnesio pabaigoje padidės šansai išgyventi tikslus patiriant minimalius nuostolius.

Versle gali tekti imtis nestandartinių veiksmų, samdomiems darbuotojams reikėtų vengti iniciatyvos – galite būti suprastas neteisingai net ir vedamas geriausių norų. Didesnes užduotis užbaigti – ne pats tinkamiausias laikotarpis. Tačiau sėkmė lydės jeigu bandysite pagerinti santykius su verslo partneriais ir kolegomis.

Asmeniniam gyvenimui reikėtų skirti daugiau dėmesio nei prieš tai – kalbama ne apie esamų problemų sprendimą – tai reikėtų atidėti vėliasniam laikui. Palikite jas susikoncentruokite į žmones, būkite atidesni, dėmesingesni. Venkite konfrontacijos su partneriu, artimaisiais. Viskas seksis gana puikiai, kortas sumaišyti gali tik aplinkybės, priklausančios ne nuo jūsų ar artimos aplinkos žmonių.

OŽIARAGIS. Įvairus laikotarpis, kurį trumpai apibūdinti sunku. Tikra muilo opera, daug prieštaravimų. Negalima šio kovo įvardyti nei nepalankiu, nei rizikingu nei dviprasmišku gyvenimo etapu. Reikėtį nesiblaškyti ir eiti viena pasirinkta kryptimi, stengtis neįstrigti keblioje situacijoje – eikite tolyn, net jeigu bus labai sunku. Nepraraskite budrumo net miegodami.

Versle ar darbe tikėtinas smūgis, tad bet kokius didesnius planus palikite netolimai ateičiai – žvaigždės tam bus palankios jau greitai. Pažvelkite į tai ne į kaip trukdį, o kaip galimybę dar kartą viską pasverti, galbūt praleidote reikšmingą smulkmeną. Pasinaudokite proga sudalyvauti labdaringame renginyje ar visuomeninėje veikloje, tačiau, gink dieve, nedarykite to vien todėl, kad darytumėte: šioje vietoje reikia nuoširdumo. O tiems, kurie bandys kažką nuslėpti, patariama prisiminti, jog visos paslaptys anksčiau ar vėliau paaiškėja.

Pažabokite savo aistrą ginčuose, išlikite savimi, nebūkite šališki santykiuose su artimaisiais, priešingai bus didelių nuostolių. Esant nesutarimams geriau padarykite pertrauką ir nuleiskite garą bei suteikite progą tą patį padaryti antrai ginčo pusei – bus kur kas geriau abiem. Tokią pat taktiką naudokite ir tuomet, kai į didkusiją įsitrauks daugiau žmonių. Kalbant apie santykius bendrai, kovą galimos naujos patirtys. Kartais teks pasitikėti jausmais be jokios priežasties, bet kodėl – suprasite vėliau. Todėl neieškokite atsakymo ir pasikliaukite instinktais.

VANDENIS. Pirmasis pavasario mėnuo žmonėms, gimusiems po Vandenio ženklu, padovanos daug pozityvo, kovas turėtų būti sėkmingas kalbant apie finansus. Tikėtina pažanga siekiant ilgalaikių tikslų, susijusių su darbu ir finansais. Gali tekti susidurti su nestandartine situacija, iš kurios nesunkiai rasite išeitį ir sprendimas užtikrins visišką sėkmę viena kryptimi, tačiau garantuos problemų kitur. Tačiau viskas bus suvaldyta be didelių nuostolių.

Kalbant apie profesinę veiklą, planetų išsidėstymas sudaro prielaidą teigti, kad darbe seksis geriau nei bet kada, viskas klostysis neįtikėtinai lengvai – tai pajusite jau nuo pirmųjų mėnesio dienų. Be to, jums bus suteikta galimybė žymiai padidinti savo darbo tempą, taip pat jo kokybę, bet tai nereiškia, kad būtinai privalote tai daryti. Pademonstruokite visas savo geriausias savybes ir mėnesio pabaigoje nustebsite patysm, kai apžvelgsite rezultatus. Nepaisant užimtumo darbe neatsiribokite nuo artimųjų.

Tas patį galima pasakyti ir apie meilės reikalus – darbas atims didžiąją dalį laiko ir jėgų, bet likitie dėmesingi asmeniniuose santykiuose. Šioje srityje taip pat išnaudokite savo resursus, nes gali tekti susidurti su sunkumais. Bus šiek tiek negatyvo, tačiau nenusiminkite – tai tikrai ne toks rimtas ir nevaldomas procesas. Esant reikalui pasikliaukite artimiausių bičiulių patarimais. Bet prisiminkite, jog ir pats turite pakankamai patirties ir žinių, kaip viską išspręsti. Nekelkite asmeninių interesų aukščiau savo šeimos narių.

ŽUVYS. Kovas bus gana sudėtingas etapas, galimos įvairios kliūtys bet kokiuose reikaluosem bet net ir sudėtingiausiose situacijose išeitį rasite gana lengvai, jeigu tik būsite budrūs ir atsargūs. Metas pastebėti ir galimybes, kurių netrūks, ypač kalbant apie verslą. Atvėrus reikiamas duris už jų rasite pakankamai visko – įskaitant ir pinigų – ko reikia nustatytiems tikslams pasiekti. Pasitaikius bet kokia galimybei teks galvoti greitai, viską analizuoti, veikti sistemingai. Jeigu bus klaidų – jos brangiai kainuos. Apskritai, kasdieniuose reikaluose gali prireikti išskirtinių pastangų, sudėtingose situacijose pasinaudokite savo gamtos suteiktais talentais, praverstų humoro jausmas.

Profesinėje veikloje irgi prireiks atkaklumo, nesistenkite visų savo jėgų sutelkti į vieną užduotį, nes praleisite tiesiog po nosimi padėtą galimybę. Geriau judėti lėčiau, bet keliomis kryptimis, nesibaiminkite, energijos užteks visą mėnesį. Todėl išnaudokite turimus gabumus maksimaliai.

Asmeniniuose santykiuose derėtų vengti impulsyvumo sprendžiant tam tikrus sunkumus, karštas charakteris tiesiog garantuos nesėkmę, ypač pirmąsias 10 dienų. Laimei, net ir negatyvūs tarpsniai neužsitęs, nesutarimai baigsis greitai – net jeigu ir ne jūsų naudai, žinokite, kad įgavote naujos patirties, kuri pravers vėliau. Blaivus protas bus daug efektyvesnis įrankis nei fanatiškas bandymas bet kokia kaina įrodyti savo tiesą. Pabandykite išlaikyti kiek įmanoma subalansuotus santykius, kurie ateityje užtikrins jums visišką sėkmę.

2016 02 28 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt