šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Krepšininkai K. ir D. Lavrinovičiai: krepšinyje reikia išmanyti aktorinį, kad suvaidintum baudą
tiesa.com

Garsūs, aukščiausiais dvyniais pasaulyje tituluojami krepšininkai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai neslepia fakto, jog krepšinio aikštelėje kartais reikia panaudoti improvizaciją ir savo aktorinius sugebėjimus. „Aktorinis ir krepšinis turi panašumų. Kartais reikia pavaidinti, kad būtų galima baudų įmesti, teisėją šiek tiek apgauti“, – juokauja krepšininkas K. Lavrinovičius. Savo broliui antrina ir D. Lavrinovičius: „Abi specialybės turi esminį panašumą – improvizaciją. Kadangi tiek krepšinyje, tiek aktoriniame turi priimti skubius sprendimus ir laiku sureaguoti tinkamai, o tam padeda improvizacija.“

Nors dvyniai yra visiems puikiai žinomi dėl savo nuopelnų Lietuvos krepšiniui, šįkart jie nusprendė išbandyti visai kitokią, neįprastą jiems veiklą ir ryžosi suvaidinti situacijų komedijoje: „Apsidžiaugėme, gavę kvietimą vaidinti „Urbs TV“ kuriamame LNK situacijų seriale „Galiu rytoj“. Nors vaidmenys nebuvo dideli, buvo labai smagu taip praleisti popietę.“

Tačiau D. Lavrinovičius tvirtina ne juokais išsigandęs, kai tik įėjo į grožio saloną, kuriame vyko filmavimas. „Atvykę turėjome šiek tiek palaukti, grimas vyko kitoje patalpoje, tad į grožio saloną, kuriame filmavome, nuėjome truputį vėliau. Įėjome ir mergina, kuri vaidino brolio sužadėtinę, atrodė sumušta, krauju pasruvusiu veidu. Iš pradžių nesupratome, kad čia tik grimas, labai jau tikroviškai viskas pasirodė“, – juokiasi.

Naujas LNK televizijos sezonas žiūrovus jau spėjo nustebinti nauja situacijų komedija „Galiu rytoj“, kurioje juoko pliūpsnį ir gyvenimiškas situacijas perteikia ne tik geriausi Lietuvos aktoriai, bet ir žymūs sportininkai bei kitos žvaigždės. Broliai Lavrinovičiai, dar nuo vaikystės save įsivaizdavę tik sporto srityje, neslepia, kad būtų tikrai įdomu vaidinti dažniau.

„Kodėl gi ne, ypač jei sekasi ir žinai, kad sugebi gerai vaidinti. Nuo ryto iki vakaro nenorėčiau, bet 5 valandas per dieną mielai vaidinčiau. O šis filmavimas buvo idealus, ilgai netruko ir sukėlė išties daug gerų emocijų“, – pasakoja K. Lavrinovičius.

Žymius Lietuvos krepšininkus Darjušą ir Kšyštofą Lavrinovičius galėsime išvysti jau šį antradienio vakarą seriale „Galiu rytoj“ 20.00 val. tik per LNK.

2019 09 10 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt