antradienis, liepos 5 d.
Krepšininkas D. Sabonis parodė kovo 11-ąją gimusį pirmagimį
Alfa.lt
Instagram
Domantas Sabonis ir Shashana Rosen

Garsus JAV gyvenantis krepšininkas Domantas Sabonis gyvena laimingomis akimirkomis – kovo 11-ąją su žmona šokėja Shashana Rosen susilaukė pirmagimio.

Krepšininko žmona savaitgalį instagrame pasidalijo šiltomis akimirkomis, tarp jų – ir sūnaus nuotrauka.

„3/11/22“, – prie akimirkų rašė Sh. Rosen.

Komentarų skiltį užplūdo sekėjų sveikinimai. „Sveikinu, kovo 11-os kūdikis, oho“, „O Dieve, kaip gražu. Esu laimingas už jus“, „Sveikinu, dar viena Sabonių legenda“, – komentavo internautai.

Alfa.lt primena, kad pora susituokė praėjusių metų rugpjūčio mėnesį. Mylimieji apie vestuves neatviravo, tačiau apie įvykusią šventę buvo galima sužinoti iš socialinių tinklų.

Vestuvės vyko Prancūzijoje esančioje pilyje.

Domantas ir Shashana susižadėjo 2020 m. vasarą.

Socialiniame tinkle „Instagram“ Indianos „Pacers“ krepšininkas pasidalijo sužadėtuvių nuotraukomis ir parašė: „Esu laimingiausias žmogus pasaulyje.“ Būsimoji nuotaka Sh. Rosen krepšinio aikštelėje taip pat nėra svetima – anksčiau ji buvo „Lakers“ komandos šokėja.

Pasitraukusi nuo krepšinio aikštelės parketo, D. Sabonio mylimoji gyvenimą toliau siejo su šokiu – pati atidarė šokių mokyklą. 2019 m. spalį D. Sabonis pasirašė 77 milijonų vertės sutartį su Indianos „Pacers“ ekipa ir tapo pirmuoju lietuviu, pasirašiusiu tokios vertės sutartį.

2022 03 21 19:09
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt