ketvirtadienis, spalio 29 d.
Kur geriausia „medžioti“ pigius lėktuvo bilietus?
tiesa.com

Elektroninių knygų „Kaip skristi nemokamai“ ir „Kaip rasti pigius skrydžius“ autorius Scottas Keyes gali būti drąsiai vadinamas ekspertu, ieškant geriausių ir pigiausių skrydžių pasiūlymų. Šis „medžiotojas“ su mielu noru padeda kitiems žmonėms rasti išsvajotus bilietus stebinančiomis kainomis ir tvirtina, kad tiesiog dievina savo darbu virtusį hobį. Per 5-erius metus ieškojimų ir įgytos patirties, Scottas atrado 3 geriausius interneto portalus bilietų medžioklei. Pabandykite ir jūs!

TheFlightDeal.com

Ši svetainė yra Scotto mėgstamiausia, nes joje kartais atsiranda neįtikėtinų nuolaidų skrydžiams atsitiktinumo arba apsirikimo dėka. Pasak keliautojo, avialinijų kompanijos neretai suklysta ir paskelbia „juokingas“ skrydžių kainas. Be abejonės, tokios klaidos turi būti sutvarkytos nedelsiant, o jūs, pirkėjai, turite būti budrūs ir veikti greitai. Dėl tokios avialinijų „klaidelės“ Scottas bilietą iš JAV į Milaną Italijoje nusipirko už 67 dolerius.

Galų gale, ieškant bilietų, labai svarbu yra lankstumas. Dauguma žmonių prieš ieškodami skrydžių žino, kur jie nori nukeliauti. „Jeigu jūsų tikslas yra surasti kuo pigesnį bilietą ir nukeliauti į šaunią vietą, pradėkite viską nuo švaraus paieškos lapo. Tai gali būti geriausias kada jūsų padarytas sprendimas“, - sakė S.Keyes.

ITA Matrix

„ITA Matrix“ patogaus kalendorinio indekso dėka vartotojai gali susirasti geriausią įmanomą maršrutą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paieškoje pažymėti kryptį, dienų skaičių, kurias norėtumėte ten praleisti ir spustelti mygtuką „Peržiūrėti mažiausių kainų kalendorių“.

Ši lanksti paieškos paslauga leidžia pirkėjams pamatyti, kurią savaitės ar mėnesio dieną bilietai yra pigiausi. Scottas siūlo ieškoti įvairių skrydžių kombinacijų, t.y., jeigu norite praleisti romantišką savaitgalį Paryžiuje, paieškoje bandykite ieškoti skrydžio ir ketvirtadienį ar skrydžio atgal – pirmadienį. Neretai vienos dienos skirtumas gali padėti sutaupyti ženklią pinigų sumą.

Skiplagged.com

„Skiplagged“ yra paieškos variklis, kuris suras jums pigiausią skrydį į jūsų pasirinktą miestą, įskaitant pigesnius avialinijų kompanijų bilietus į mažiau populiarius oro uostus. Apsvarstykite galimybę skristi į kitą oro uostą – tokiu būdu neretai sutaupysite. „Vienintelis dalykas, ką žmonės turi žinoti apie „Skiplagged“, tai kokiu būdu jis veikia“, - sakė Keyes. Ekspertas teigia, jog norint sutaupyti, nereikėtų pirkti bilieto iš karto į abi puses.

2015 08 31 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt