antradienis, birželio 15 d.
Kūrėjai pristatė filmo „Advokatas“ anonsą ir plakatą: širdis ima plakti stipriau
Alfa.lt

Filmo „Advokatas“ kūrėjai pristatė lietuviškos romantinės dramos anonsą, plakatą ir šūkį „Širdis ima plakti stipriau“. Romantinė drama apie lietuvį advokatą Marių (Eimutis Kvoščiauskas) ir sirą pabėgėlį Ali (Dogac Yildiz) į Lietuvos kino teatrus kvies nuo rugpjūčio 28 d.

Filmo anonse matomi ne tik pagrindinių vaidmenų atlikėjai E. Kvoščiauskas ir D. Yildiz, bet ir kiti žymūs aktoriai, įkūniję ryškius epizodinius vaidmenis.

Advokato Mariaus draugus suvaidino Simonas Mozūra, seriale „Prakeikti“ kuriantis mafijos boso sūnaus vaidmenį, socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas ir pagrindinį vaidmenį ankstesniame Romo Zabarausko filme „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ atlikęs Denisas Kolomyckis. Pagrindinio veikėjo mamą įkūnijo žinoma teatro aktorė Neringa Bulotaitė.

Anonse taip pat matoma Lietuvoje gyvenanti prancūzė Clotilde Solange Rigaud, už antraplanį vaidmenį filme „Tiltai“ 2016 m. nominuota „Sidabrinei gervei“, bei žinoma Serbijos aktorė Jelena Stupljanin, 2010 m. sukūrusi vieną pagrindinių vaidmenų „Oskaro“ laureato Daniso Tanovičiaus komedijoje „Cirkas „Kolumbija“.

E. Kvoščiauskas, socialiniame tinkle pasidalijęs naujuoju filmo plakatu, nekantravo pats sulaukti premjeros: „Viena žaviausių aktorystės profesijos dalių – anonsuoti savo darbus. Dabar tai darau su dideliu džiaugsmu ir jauduliu!“ 

Aktorius teigė mintimis vis sugrįžtantis į filmavimo dienas ir branginantis kiekvieną jų akimirką: „Tiek daug patirties ir sutiktų naujų žmonių, iš kurių mokiausi ir gavau labai daug. Ačiū jums už tai! Na, o koks rezultatas, turėsite galimybę pamatyti kino teatruose nuo rugpjūčio 28 d. Tikiuosi, mūsų sukurti kitų žmonių gyvenimai jus įtikins ir palies.“

Netrukus kinuose pasirodysiantį filmą finansavo Lietuvos kino centras.

2020 07 30 11:07
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt