trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Kuriamas filmas apie Princesę Dianą: vaidins garsi Holivudo žvaigždė
Alfa.lt

Netrukus bus kuriamas filmas apie Princesę Dianą. Filme Princesę vaidins garsi Holivudo aktorė Kristen Stewart, skelbia People.

Filmo „Saulėlydis“ žvaigždė praėjo atranką filmui „Spencer“ apie Princesę Dianą, kurį režisuos Pablo Larraín. Tikimasi, kad filmo kūrimo darbai bus pradėti 2021 metais. Siužete pasakojamas trijų dienų laikotarpis, kai Diana nusprendė išsiskirti su Princu Charlesu, kol buvo Kalėdoms atvykusi pasisvečiuoti Karalienės Elžbietos Sandringhamo dvare. 

„Kristen yra viena geriausių šių laikų aktorių. Kad filmas pavyktų, reikia labai svarbaus elemento - mistikos“, - sakė režisierius Jackie. „Kriten gali suvaidinti daug vaidmenų, ji gali būti paslaptinga, trapi, taip pat labai stipri. Tai yra viskas, ko mums reikia. Šių dalykų kombinacija privertė pagalvoti apie ją. Tai, kaip ji sureagavo paskaičiusi scenarijų, kaip įsijautė į vaidmenį, yra labai gražu matyti. Manau, kad ji suvaidins įspūdingai ir intriguojančiai tuo pat metu“, - pridūrė jis.

„Aš mačiau filmų, kuriuose Kristen yra labai įvairi, tai neįtikėtina. Ji aiškiai parodo įvairumą ir savo kaip aktorės stiprybę. Mes labai laimingi dirbdami su ja, ji labai įsipareigojanti“, - tęsė režisierius.

Užaugęs Čilėje, filmo režisierius P. Larraín nebuvo susipažinęs su linksmuosius kalnelius primenančiais Princesės Dianos santykiais su Karalienės Elžbietos sūnumi ir sosto įpėdiniu.

„Mane visada intrigavo ir žavėjo karališkoji šeima ir jų kultūra, kurios neturime ten, iš kur aš kilęs. Diana yra galinga ikona, kuriai milijonai žmonių jautė empatiją. Mes nusprendėme pasigilinti į šią istoriją ir kaip moteris nusprendžia nebebūti karaliene. Ji yra moteris, kuri filme nusprendžia ir suvokia, kad ji nori būti tokia moteris, kuri buvo prieš sutinkant Princą Charles“.

„Šis filmas yra apie savęs atridimą, apie supratimą, kad jai svarbiausias dalykas yra būti sveika, būti su savimi“, - sakė režisierius. „Štai kodėl filmas vadinasi “Spenceris", tai buvo Dianos tikroji pavardė iki kol ji sutiko Charlesą", - pridūrė jis.

2020 06 18 15:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt