penktadienis, gegužės 29 d.
Kūrinį apie laimingą vienatvę išleidusi R. Ora: vienišumo jausmas galiausiai tampa pilnatve
Alfa.lt

Ji sugrįžo ir verčia naują savo gyvenimo lapą. Asmeninių išgyvenimų pripildytu kūriniu „How To Be Lonely“ Rita Ora nori padrąsinti visus nebijoti jaustis vienišiems, priešingai – džiaugtis nepriklausomybe. Šie žodžiai šiuo metu įgauna dar stipresnę prasmę.

„How To Be Lonely“ R. Ora sukūrė kartu su „Brit Awards“ nugalėtoju ir artimu draugu Lewisu Capaldi. Atlikėjas taip pat įrašė gitaros partiją, kūrinyje skamba ir jo balsas. Daina gimė atlikėjai sunkiu gyvenimo periodu – iširus draugystei.

„Nebijau pripažinti, kad būti vienai kartais būna sunku. Dainuoti apie tai iš pradžių taip pat nėra lengva, bet galiausiai pradedi tai vertinti, – apie „Atlantic Records“ išleistą dainą atvirai pasakoja R. Ora. – Praėjusiais metais mano gyvenime baigėsi senas etapas, aš atverčiau naują lapą. Galimybė kurti ir atlikti muziką man gyvenime yra vienas labiausiai išlaisvinančių jausmų.“

Tiesioginių transliacijų socialiniuose tinkluose metu atlikėja juokavo, kad daina šiuo laikmečiu įgauną kitą prasmę, tačiau svarbiausia žinia joje – gebėjimas save pamilti iš naujo, laisvė ir savarankiškumas. Visa tai, pasak Ritos, šiais laikais žmonės keliaudami per santykius dažnai pamiršta.

„Išgyvendama skirtingus gyvenimo periodus aš supratau, kaip svarbu branginti savo nepriklausomybę ir gebėjimą išlikti savimi. Santykiai gyvenime yra svarbūs, tačiau tam, kad priimtume sprendimą, mums nereikia kitų žmonių pritarimo. Vienatvės nereikia bijoti, nes ji leidžia išlikti stipriam ir priimti savarankiškus sprendimus. Nebijokite būti savimi, vienišumo jausmas galiausiai taps pilnatve“, – drąsina R. Ora.

Kartu su daina pasirodė ir išskirtinis „How To Be Lonely“ vaizdo klipas. Jį režisavo Dave‘as Meyersas, anksčiau kūręs klipus Britney Spears, Harry Stylesui, Billie Eilish ir kitiems. Klipe – daugybė metaforų, visos jos simbolizuoja tam tikrus jausmus, išgyvenimus, pokyčius.

„Metaforos buvo puiki Dave‘o idėja. Pavyzdžiui, vieta, kur aš nusiplėšiu odą nuo veido, simbolizuoja naujo albumo išleidimą. Jis bus visiškai kitoks nei praėjęs. Vaikščiojimas ant kiaušinių simbolizuoja buvimą su žmogumi, kurį galvojai, kad pažįsti, tačiau viskas bliūkšta – lukštai reiškia tos draugystės pabaigą“, – apie vaizdo klipe užšifruotas metaforas pasakoja dainininkė.

Tačiau kalbėdama apie muziką atlikėja nepamiršta ir šiuo metu visą pasaulį sukausčiusio koronaviruso. Kartu su Jungtinėmis Tautomis ir Pasaulio sveikatos organizacija R. Ora sukūrė specialius „Stop the Spread“ marškinėlius ir lipdukus, kurių įsigydami žmonės remia nuo viruso nukentėjusius žmones.

Išleidusi debiutinį platininį albumą „Phoenix“ R. Ora praėjusiais metais pagerino Jungtinės Karalystės rekordą – su singlu „Let You Love Me“ ji tapo daugiausia Top 10 singlų turinčia britų atlikėja moterimi. Žvaigždė pagerino tokių muzikos ikonų kaip Shirley Bassey ir Petula Clark rekordus – jos turėjo po dvylika Top 10 hitų. Iki šios dienos atlikėja yra pardavusi stulbinamą skaičių – 7 mln. – singlų, penki pastarieji Ritos singlai „Spotify“ perklausyti daugiau kaip 1 mlrd. kartų.

2020 03 31 13:27
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt