pirmadienis, birželio 1 d.
Kuris „Eurovizijos 2020“ dalyvių šokis yra geriausias?
Alfa.lt

Šių metų „Eurovizijos“ pasirodymai įsiminė išskirtiniais šokiais, kuriuos kartojo gerbėjai visame pasaulyje. Geras ir įsimintinas šokis dainą padaro dar populiaresne. Tą galima pastebėti praėjusių konkursų dalyvių pasirodymuose, pavyzdžiui, Ruslanos, Elenos Foureiros ir Verkos Serduchkos.

Deja, 2020 buvo metai, kuriais konkurso dalyviai žiūrovus galėjo sužavėti išskirtiniais šokiais, tačiau tai neįvyks.

„Eurovizijos“ naujienų portalas wiwibloggs.com surengė balsavimą „Geriausias „Eurovizijos 2020 šokis“. Jame galėjo balsuoti gerbėjai iš viso pasaulio ir išrinkti labiausiai patikusį ir įsimintiniausią dalyvių šokį.

Lietuva – The ROOP „On Fire“

The Roop buvo pirmieji, kurie „užkrėtė“ gerbėjus savo šokio judesiais. Šis šokis išgarsėjo visame pasaulyje, o grupės lyderis Vaidotas net sukūrė vaizdo įrašą, kuriame moko garsiojo šokio ir patalpino jį platformoje „Tik Tok“. Šokio pamoka jau turi 280 tūkst. peržiūrų.

Šokis dar labiau išpopuliarėjo po grupės surengto flashmobo Vilniuje, kuriame būrys žmonių šoko pagal dainą „On fire“. Flashmobo vaizdo įrašas „Youtube“ platformoje jau turi beveik 250 tūkst. peržiūrų.

Islandija – Dadi Freyr & Gagnamagnið „Think About Things“

Tikriausiai grupės lyderis Daði Freyr rašydamas šį kūrinį nei nesusimąstė, kad jis taps pasauline sensacija. Dainos vaizdo klipas „Youtube“ jau turi 6,5 mln. peržiūrų.

Ši daina taip pat pasižymi įsimintinu šokiu, todėl „Think About Things“ didžiajame konkurse buvo prognozuojama sėkmė.

„Šokis buvo sugalvotas labai paprastas dėl to, kad visi galėtų jį išmokti, tačiau ne toks paprastas, kad tik pamačius galima būtų jį atkartoti. Beveik visi, kuriuos mačiau šokant, šoko jį neteisingai“, – sakė grupės lyderis.

Rusija – Little Big „UNO“

Prieš „Euroviziją“ grupė „Little big“ jau buvo žinoma visame pasaulyje dėl įsimintinų dainų ir šokių judesių. Grupei pasaulinis išgarsėjimas nėra naujiena – vienas iš kūrinių „Skibidi“ išgarsėjo visame pasaulyje 2018 m. ir „Youtube“ turi jau 400 peržiūrų.

Šių metų „Eurovizijoje“ turėjusi pasirodyti daina „UNO“ turi daugiau nei 80 mln. peržiūrų. Socialiniuose tinkluose apstu vaizdo įrašų, kuriuose gerbėjai bando atkartoti dainos šokio judesius. Be to, grupei didžiajame konkurse taip pat buvo pranašaujama sėkmė.

Wiwibloggs.com surengtos apklausos rezultatai parodė, jog geriausias šokis yra Lietuvos atstovų The Roop. Lietuviai surinko 586 balsus. Antroje vietoje yra Rusijos atstovai, kurie surinko 351 balsą, trečioje – Islandija, surinkusi 340 balsus.

Į apklausą buvo įtraukti ir Latvijos, Baltarusijos ir Šiaurės Makedonijos atstovai, kurie pasidalijo ketvirtą, penktą ir šeštą vietas.

2020 04 30 15:09
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt