pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
L. Adomaitis atskleidė, kad su žmona viską daro kartu
tiesa.com

Karjeros dvidešimties metų jubiliejų neseniai atšventęs Linas Adomaitis paneigė mitą apie sėkmingą santuoką. LNK laidoje „Kitu kampu” dainininkas buvo atviras – kol vieni kalba apie tai, kad sutuoktiniams reikia nemažai laiko praleisti atskirai, jiedu su žmona Irma absoliučiai viską daro kartu.

Anot atlikėjo, kai randi savo žmogų, su juo gali laiką leisti be pertraukų ir nepavargdamas.

„Gal dėl to mums yra gera kartu net dirbti. Mes kartu, nes mūsų požiūriai labai sutampa. Pavyzdžiui, praėjusį mano turą po Lietuvą mes organizavome kartu su žmona, be jokių agentūrų ar vadybininkų. Ir turas buvo labai sėkmingas! Mūsų tandemas su Irma yra labai stiprus”, – laidoje pasakos L. Adomaitis.

Dainininkas pokalbio metu tikino, kad jie su žmona yra komanda, kuri įveikia net ir pačius sudėtingiausius gyvenimo iššūkius: „Mes kartu gyvenam, kartu dirbam, kartu keliaujam, kartu džiaugiamės, kartu liūdim. Mes viską darome kartu”.

[9334] 

Laidoje L. Adomaitis prisiminė, kad žmona jo dėmesį patraukė akimirksniu. Prieš maždaug dešimt metų jie vienas kitą pamatė pirmą kartą. Dainininkas pasakojo, kad Irma tuo metu dirbo didelėje įmonėje, kuri suorganizavo savo darbuotojams kalėdinį renginį: „Ten buvo labai prašmatnus renginys su įvairiomis užduotimis darbuotojams ir komandiniais pasirodymais. Aš buvau komisijoje, o Irma buvo laimėtojų komandoje. Po to apsikeitėm kontaktais ir pradėjom susitikinėti”.

[9335]

Po dvejų metų draugystės pora susituokė. „Manau, viskas yra labai paprasta, kai atrandi savo antrąją obuolio pusę, kai turi žmogų, kurį myli ir nori jam atiduoti savo gyvenimą, kai gali jam nusileisti ir dėl jo pakovoti”, – sakė L. Adomaitis.

2018 02 26 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt