pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
L. Adomaitis pranešė svarbią žinią
tiesa.com

Atlikėjas Linas Adomaitis su žmona Irma išgyvena pačias gražiausias gyvenimo akimirkas – jų šeimoje netrukus pasibels nauja gyvybė – pora pranešė laukiantys pirmagimio.

„Tai pati nuostabiausia žinia per visą mūsų gyvenimą! Mudu su Irma esame dėkingi Dievui už tokią neįkainojamą dovaną. Mūsų sielos ir mintys skrieja labai aukštai, mes degame beprotiška meile ir šiandien esame daugiau nei laimingi. Šiandien plaka jau trys širdys“, - feisbuke skelbė muzikantas.

„Taip, bičiuliai, mes laukiamės vaikelio!!! Su šia palaiminta žinia mes keliavome po nuostabiąją Čilę ir nei minutės negalėjome pamiršti Jo.

Ankstus rytas prasidėdavo mintimis apie mažylį, o nerdami į sapnus taip pat šypsojomės Jam ir siuntėme maldas į dangų. Neseniai grįžome iš šios nuostabios kelionės į Lietuvą ir jau negalime tylėti, draugai! Irma sako, kad kada nors reiks vėl nuvykti į Čilę visiems drauge ir parodyti žmogui, kur jis jau yra buvęs“, - džiaugsmu netvėrė L. Adomaitis.

Naujienų portalui DELFI L. Adomaitis yra prisipažinęs, kad su metais jo ir žmonos jausmai tik dar labiau įsiliepsnojo. „Mūsų ryšys kiekvieną dieną tik stiprėja. Kuo daugiau laiko praleidžiame kartu, tuo mūsų santykiai tampa artimesni, tvirtėja dvasinis ryšys“, – sakė muzikantas.

Su žmona Irma jiedu praleidžia išties daug laiko. „Tačiau taip juk ir turi būti poroje. Su savo mylimiausiu žmogumi norisi praleisti kuo daugiau laiko“, – neslepia jis. Primename, kad muzikos atlikėjas, kompozitorius, prodiuseris L. Adomaitis ir jo išrinktoji Irma aukso žiedus sumainė 2010 metų vasarą. Pora vestuves atšoko po dvejų metų draugystės.

ŠALTINIS:delfi.lt

2018 04 26 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt