ketvirtadienis, balandžio 9 d.
L. Andriulio žmona Medeina laukiasi
tiesa.com
soc. tinklai
L. Andriulio ir M. Čijauskaitės vestuvių akimirkos

Telekomunikacijos verslo ekspertas Liudvikas Andriulis ir jo žmona tarptautinės komunikacijos specialistė Medeina gyvena laime – pora laukiasi vaikelio.

Džiugią naujieną Medeina pranešė socialiniame tinkle. „Jau padoru pranešti viešai, kad galimai po kurio laiko būsiu jau ne tik pamotė be dramos, bet ir mama be dramos. Na, su šiek tiek dramos greičiausiai. Viskas, dabar jau bus tik egzaltuoti motinystės post'ai ir daugiskaitiniai įvardžiai, laikykitės.

Haha, ne, panašu, kad ir toliau būsiu bjauraus bei nenušvitusio charakterio. Bet šiuo bei tuo apie savo naujovišką būseną tikrai pasidalysiu, gal bus įdomu.

O daugiau niekas, be to augančio drakono, nepasikeitė. Andriulis siunčia linkėjimus, sakė, girdėjo kažkur, kad vaikus auginti nėra lengva. Kažkodėl įtariu, kad dukrytė vynios šitą bestiją kaip šiltą vatą, na, bet pamatysim“, – instagrame rašė Medeina.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Visų pirma - eikit klausytis mūsų su sese @austeja_landsbergiene podKęsto Mamos be dramos apie paauglius (link'ai bio). Visų antra - jau padoru pranešti viešai, kad galimai po kurio laiko būsiu jau ne tik pamotė be dramos, bet ir mama be dramos. Na, su šiek tiek dramos greičiausiai. Viskas, dabar jau bus tik egzaltuoti motinystės post'ai ir daugiskaitiniai įvardžiai, laikykitės. Haha, ne, panašu, kad ir toliau būsiu bjauraus beigi nenušvitusio charakterio. Bet šiuo bei tuo apie savo naujovišką būseną tikrai pasidalinsiu, gal bus įdomu. O daugiau niekas, be to augančio drakono, nepasikeitė. Andriulis siunčia linkėjimus, sakė, girdėjo kažkur, kad vaikus auginti nėra lengva. Kažkodėl įtariu, kad dukrytė vynios šitą bestiją kaip šiltą vatą, na bet pamatysim. #pregnancyannouncement #babyannouncement #preggo #expecting #momtobe

A post shared by Medeina Cijauskaite (@medeina_andriulis) on

Alfa.lt primena, kad pora susituokė šių metų rugpjūčio 3 d. Nidos bažnyčioje. Pora apie savo vestuves likus dienai iki jų pranešė neįprastu būdu. Socialiniame tinkle pasidalijo žinia, kad savo sekėjams į šventę leis pažvelgti tiesioginės transliacijos metu.xx Medeina ir Liudvikas susižadėjo pernai gruodį.xx Pora kartu augina du verslininko sūnus iš ankstesnių santykių – Aleksandrą ir Konstantiną.

2019 10 11 13:00
Spausdinti