pirmadienis, sausio 17 d.
L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė atskleidė savo grožio ir jaunystės paslaptį
Alfa.lt
Organizatoriai
Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė

Turbūt ne vienas pastebėjo, jog Geriausių šių metų Lietuvos sportininkų rinkimų vakare sidabru tviskėjusi penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė atrodė kaip niekad žaviai ir jaunatviškai. Garsi moteris sulaukė komplimentų, jog yra gerokai atjaunėjusi.

„Mano jaunystės ir grožio paslaptis be galo paprasta. Sportas, judesys ir gera nuotaika“, – šypsodamasi sakė geriausia metų sportininke jau ketvirtą kartą pripažinta L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Apdovanojimų ceremonijoje garsi moteris pasirodė vilkėdama sidabru tviskančią vakarine suknele, ganėtinai drąsiai apnuoginančia jos nugarą. „Kodėl pasirinkau būtent žvilgančią sidabro spalvą? Ir ne tik dėlto, kad dabar sniegas žvilga sidabru, – sakė sportininkė. – Bet ir dėlto, kad Tokijo olimpinės žaidynėse iškovojau būtent sidabro medalį.“ Žinoma atletė sakė, jog vakarinį apdarą iškilmingai šventei rinkosi Lietuvoje, viename iš suknelių salonų. Makiažą kūrė vizažistė Ugnė Ežerinskaitė.

„Prie tokios tviskančios suknelės ir makiažas, ir šukuosena turėtų atrodyti santūriai elegantiškai, –sakė žvaigždžių stiliste vadinama Rūta Morozovienė. Garsios sportininkės plaukus šiam renginiui R. Morozovienė pradėjo ruošti iš anksto. „Lauros plaukai buvo dažomi tarsi tarpusavyje susiliejančiomis spalvomis, naudojant „Airtouch“ techniką. Tai suteikia švelnumo efektą plaukuose. Nuo kiekvieno judesio sruogelės subtiliai ir paslaptingai vibruoja“, – komentavo meistrė.

„Ji visada taikliai pataria, kas man viena ar kita proga idealiai tiktų. Jos sprendimais neturiu pagrindo abejoti: juk ji kūrė net mano vestuvinę šukuoseną“, – daugiau nei prieš dešimtmetį vykusias tuoktuves su taip pat žinomu sportininku, o šiuo metu – jos treneriu Andrejumi Zadneprovskiu, prisiminė žinoma atletė.

Atradusi laisvą pusdienį tarp įtemptų treniruočių L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė stengiasi apsilankyti R.Morozovienės įkurtame naujame „Cut Code“ salone (interjero autorė Žaneta Smailienė), įsikūrusiame prestižinio viešbučio „Courtyard by Marriott“ kaimynystėje. Paprastai sportininkei dažomi plaukai įvairių atspalvių sruogelėmis – taip išgaunama neįprasta šviesi spalva, daromos plaukų plaukų grožį atstatančios procedūros, tarkim, plaukai palepinami ikrų keramidų drėkinančiais „šotais“.

Foto galerija.: new_000241433_0

2021 12 29 10:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt