ketvirtadienis, vasario 25 d.
L. DiCaprio namai Malibu paplūdinyje buvo pilni „Titaniko“ prisiminimų
Alfa.lt

„Viskas buvo “Titanikas". „Titaniko“ rankšluosčiai, „Titaniko“ plakatai, „Titanikas“ visur", - tinklalaidėje pasakojo dizainerė Megan Weaver, skelbia People.

Kartą Leonardo DiCaprio išlaikė savo „Malibu“ paplūdimio namą laivo formos.

Tinklalaidėje „Behind the Velvet Rope“ interjero dizainerė Megan, kuri dirbo su aktoriumi devintame dešimtmetyje, atskleidė, kad buvęs L. DiCaprio namas Malibu buvo pilnas „Titaniko“ prisiminimų.

„Kai aš dirbau su Leo, jo mama man leisdavo savaitgaliais apsistoti Malibu. Tuo metu aš turėjau partnerį iš Kanados, susitikinėjome per atstumą. Jis atvykdavo, todėl man leisdavo apsistoti name Malibu paplūdimyje“, - pasakojo moteris.

„Aš nesakiau jam, kur einame ir įėjome į tą namą. Viskas buvo “Titanikas". „Titaniko“ rankšluosčiai, „Titaniko“ plakatai, „Titanikas“ visur". Mano vaikinas pažvelgė į mane ir pasakė „Ar tai Leo namas?“ Aš atsakiau, kad taip. Tai buvo neįtikėtina", - tęsė interjero dizainerė.

L. DiCaprio 1997 m. išleistame filme vaidino Jacką Dawsoną. M. Weaver sakė laidos vedėjui Davidui Yontefui, kad nors „Titaniko“ tema pastatyti namai gali kai kuriuos žmones netinkamai nuteikti, ji manė, kad „viskas buvo labai skoninga“.

„Aš nemanau, kad tai yra kažkas, ką jis šiuo metu darytų, bet tada... Vėlgi, tai buvo seniai. Aš manau, kad filmas dar nebuvo senas. Taip pat, tai nebuvo pagrindiniai aktoriaus namai, jis retai ten užsukdavo. Todėl manau, kad viską padarė jo mama“, - laidoje pasakojo M. Weaver.

2021 02 11 20:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt