penktadienis, vasario 26 d.
L. Gricius ir N. Bierancas atsidūrė ant „L'Officiel“ žurnalo viršelio
Alfa.lt

Fotografas Lukas Gricius ir influenceris Naglis Bierancas viešai džiaugiasi naujai įsiplieskusia meile – pora pozavo žurnalo „L'Officiel“ viršeliui.

Oficialiame „L'Officiel“ instagramo paskyroje ketvirtadienį buvo paskelbtas naujasis viršelis. L. Gricius ir N. Bierancas pozuoja apsirengę rausvais kostiumais. 

„Naujausias L’OFFICIEL žurnalo numeris jau čia! Šį kartą jis dar drąsesnis ir spalvingesnis. Tai numeris, kuriame rasite begalę įkvėpimo bei noro žengti į priekį dar tvirtesniu ir stipresniu žingsniu! Pažadame, tai tikras meilės užtaisas“, – prie nuotraukos rašoma instagrame.

View this post on Instagram

A post shared by L'Officiel Lithuania (@lofficiellithuania)

Žurnalo viršeliu instagrame pasidalijo ir L. Gricius. „Kai po 11 metų draugystės prisižaidi ir tampi PORA“, – rašė žinomas vyras.

N. Bierancas taip pat neslėpė džiaugsmo. „Visa tiesa slypi naujausiame @lofficiellithuania numeryje. Ir visokie „seniai žinojau“ susprogs kaip muilo burbulai. #LOVEWINS“, – komentavo influenceris.

Naujasis žurnalo viršelis sulaukė begalės gražių ir palaikančių komentarų. „Nu nesveikas viršelis visiškai!“ – komentavo influencerė Inga Žuolytė.

„Vienareikšmiškai gražiausias viršelis“; „Jūs nerealūs“; „Kas fotografavo, jei abu geriausi fotografai nuotraukoje?“ – komentavo kiti sekėjai.

2021 02 04 16:01
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt