sekmadienis, vasario 28 d.
L. Linkevičius pasveikino naująjį Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių
tiesa.com
facebook nuotrauka

Laikinai einantis pareigas užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 25 dieną pasveikino naujai paskirtą Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių Dominicą Raabą ir palinkėjo didžiausios sėkmės einant šias atsakingas pareigas.

„Lietuva buvo ir išliks Jungtinės Karalystės sąjungininke ne tik pakilimo laikotarpiais, bet ir vyraujant sunkumams. Tikiuosi, kad dvišalių santykių dinamika, kaip ir iki šiol, vystysis pozityvia linkme bei toliau glaudžiai bendradarbiausime įvairiuose regioniniuose formatuose“, – akcentavo L. Linkevičius.

Sveikinimo laiške ministras pabrėžė, kad Lietuvos ir Jungtinės Karalystės pozicijos įvairiais politiniais ir saugumo klausimais sutampa. Ministras padėkojo už britų karių dislokavimą NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje bei dalyvavimą NATO oro policijos misijose Baltijos šalyse.

Ministras taip pat paminėjo lietuvių bendruomenę Jungtinėje Karalystėje, kuri abi šalis jungia stipriu ryšiu. Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorius D. Raabas buvo paskirtas naujojo Ministro Pirmininko Boriso Johnsono. Prieš tai D. Raabas ėjo Išstojimo iš Europos Sąjungos sekretoriaus pareigas.

2019 07 31 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt