ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
L. Pobedonoscevas: karantino metu tapau tikru kaimiečiu
Alfa.lt

Daugiau nei du mėnesiai gyvenimo karantine – visa amžinybė, pilna pokyčių ir išbandymų. Kas keikia užklupusį virusą ir valdžią, o kas neeilinėje situacijoje atranda save iš naujo. „Savo rankomis gražinu sodybą, kasu griovius, dirbu ir architektu ir net statybų viršininku. Užveisiau daržą, auginu pomidorus... Tapau tikru kaimiečiu...“, – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos aktorius Leonardas Pabedonoscevas.

Tuo metu buvusi krepšininkė, o dabar televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė sunkiai tramdys ašaras kalbėdama apie krepšinį.

Projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja, muzikinių projektų komisijos narė, net vieno metro ilgio plaukų savininkė Monika Marija Paulauskaitė pasakos svajojusi įsteigti savo makiažo studiją, bet pandemija sustabdė planus. Monika studijoje sukurs sau makiažą, pagražintą tikrų tulpių lapeliais.

Verslo planus pandemija pristabdė ir garsiam virtuvės šefui Liutaurui Čeprackui, kuriam teko užverti vos mėnesį veikusio restorano duris.

Tuo metu nepriklausomas fotožurnalistas Vidmantas Balkūnas papasakos apie tai, ką matė karo metu Afganistane, ir Ukrainoje, bei pasidalins užfiksuotais kadrais, kuriuose su Covid–19 virusu kovojantys medikai.

Kaip atrasti laimę mažuose dalykuose, ir ar posakis „kai užsiveria durys, atsiveria langas“, yra tiesa? Jau šį ketvirtadienio vakarą, paskutinėje šio sezono pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“, 20 val., tik per LNK.

2020 05 28 13:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt