pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Lady Gaga atidavė gerbėjai savo odinį švarką: moteris atskleidė netikėtą to priežastį
Alfa.lt

Lady Gaga savo gerbėjai atidavė savo odinį švarką, kai jos susitiko Malibu prekybos centre, skelbia People.

Shannon McKee pasakojo sutikusi Lady Gagą prekybos centre. Moteris pagyrė dainininkės aprangą.

„Aš priėjau ir pasakiau: „Labas, tavo švarkas labai gražus.“ Ji man padėkojo, tačiau tik vėliau atpažinau jos balsą. Aš niekada neprieinu prie įžymybių“, – sakė moteris.

Shannon pasakojo, kad tik išėjusi iš parduotuvės suprato, jog nori dainininkei pasakyti daugiau.

„Aš turėjau istoriją, kuria norėjau su ja pasidalyti, ir jaučiau, kad ji turi tai išgirsti iš manęs. Ir kai aš grįžau, pasakiau: „Tu esi Lady Gaga, taip?“ – tęsė gerbėja. 

„Mano mokyklos geriausias draugas buvo didelis tavo gerbėjas. Ir tu buvai priežastis jam atsiskleisti (ang. „Come out“). Jo penkios tatuiruotės yra susijusios su tavimi. Mano brolis taip pat atsiskleidė įkvėptas tavęs. Aš tik norėjau tau padėkoti“, – priėjusi prie dainininkės pasakojo moteris.

Moteris sakė, kad Lady Gaga, kuri tuo metu prekybos centre buvo su savo vaikinu Michaeliu Polanskiu, sakė Shannon, kad pasakytų savo draugui, jog jį myli, ir pasiūlė kai ką duoti susitikimo proga.

„Aš pasakojau jai istoriją apie savo draugą, tuo metu ji nusivilko savo švarką ir pasakė: „Tau labai patiko mano švarkas. Imk, jis tavo. Apsivilk jį dabar“, – sakė Shannon.

Miela akimirka, kai Lady Gaga padovanojo savo švarką gerbėjai, buvo užfiksuota netoliese buvusio paparaco. Nuotraukoje dainininkė dėvi juodą sportinę liemenėlę ir juodas aptemptas kelnes ir baltą veido apsauginę kaukę.

„Aš negaliu jaustis dėkingesnė už šį momentą, kai sutikau tokį mielą, rūpestingą ir gražų žmogų kaip ji. Aš norėjau verkti, nes tai buvo labai nuoširdi akimirka. Aš esu jos gerbėja nuo mokyklos laikų. Aš tikiu, kad ši akimirka turėjo įvykti“, – šypsosi gerbėja.

2020 06 19 17:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt